Допомогу по безробіттю отримали всі

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, 13 травня повністю профінансовані видатки на допомогу по безробіттю за квітень. А 14 травня розпочалося фінансування першої декади травня.

16:03 15.05.2020

14 травня 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 46 сесія Краснопільської селищної ради.

У ході засідання було прийнято 41 питання порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

19:31 14.05.2020

ЖИТТЯ, ДОВЖИНОЮ В СТО РОКІВ

Кожний 100-річний ювілей мешканців Краснопільщини є його гордістю, кожен ювіляр має свою історію, свої секрети довголіття. Коли дізнаєшся про те, що хтось із довгожителів відсвяткував такий поважний ювілей, починаєш вірити, що чудеса існують. Сто років життя нарахувала поки доля жительці селища Михайлівське Пелагеї Миколаївні Тульській.

18:47 13.05.2020

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг, торгівлі тощо в умовах карантину. Рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів. Рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - протокол від 08.05. 2020 №10

15:53 13.05.2020

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів виконавчого апарату на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

21:32 12.05.2020