КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ВПРОВАДЖУЄ ПРОГРАМУ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Цього року Краснопільська селищна рада впроваджує програму Бюджету участі, що надає шанс кожному мешканцю громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через написання проектів для створення комфортних умов проживання в селі чи селищі.

17:23 08.05.2020

ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Зокрема, буде дозволена робота перукарень, літніх майданчиків закладів громадського харчування, відвідування парків. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 343 від 4 травня. Наступного тижня, зокрема, буде відновлена робота частини закладів та певних видів діяльності. Однак, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Постанова набуває чинності 11 травня.

08:15 08.05.2020

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ НАД БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ

Сьогодні працівники селищної ради висадили на клумбах по вул. Сумська в смт Краснопілля майже 1000 одиниць петуній. До акції також доєднались інші установи і організації селища та старостинські округи громади, які висадили квіти біля своїх приміщень та на закріплених територіях.

18:57 07.05.2020

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

6 травня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник  громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 15 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

20:51 06.05.2020

Перші роботодавці отримують допомогу по частковому безробіттю

Задля підтримки роботодавців і працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, на законодавчому рівні за роботодавцями закріплено право на допомогу по частковому безробіттю на застрахованих осіб, з якими роботодавець оформив трудові відносини.

17:11 06.05.2020

Роз’яснення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо звернення Краснопільської селищної ради про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу

10:42 05.05.2020