Сумська область, Сумський район

новини

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

4 січня 2018 року о 15 годині в Малому залі районного Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудеться зустріч громади із представниками громадської організації "Мисливський клуб "Звіробій" по питанню можливого виставлення на земельні торги водного об'єкта "Грузна"

16:15 03.01.2018

ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ДИТИНИ

Які закордонні паспорти зараз видають? Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп», на якому зафіксована інформація про особу та її біометричні дані (відцифроване обличчя, підпис та відбитки пальців особи). 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа».

23:49 02.01.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

5 січня 2018 року о 10 годині  в Малому залі РПК відбудеться десята сесія селищної ради сьомого скликання

17:26 02.01.2018

ВІДБУЛАСЯ ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На останній в 2017 році дев'ятій сесії селищної ради, яку провів селищний голова Юрій Яремчук було розглянуто 6 питань порядку денного, які попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

15:43 02.01.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПЕРЕХОДИТЬ НА СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Вуличне освітлення – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві. Донедавна освітлення вулиць залишалося проблемним питанням жителів населених пунктів Краснопільщини. Це стосується і заміни ламп, встановлення додаткових ліхтарів тощо.

09:26 29.12.2017