Дата: від до Скинути

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ЗАПРОВАДЖУЄ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ЗАДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Краснопільської селищної ради, під час якого прийнято рішення про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Краснопільської ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

14:16 13.03.2020

З безробітного - у підприємці

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості постійно перебуває у пошуку нових форм та методів роботи.

16:04 12.03.2020

Краснопільська селищна рада оголошує про початок подання проектів в рамках Бюджету участі Краснопільської ОТГ у 2020 році

Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення про Бюджет участі Краснопільської ОТГ, затвердженого рішенням сесії селищної ради № 825 від 20.11.2019 року (зі змінами від 12.02.2020), з яким можна ознайомитись за посиланням:

10:53 12.03.2020

11 березня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук. Члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 10 питань порядку денного.

14:58 11.03.2020

Шановні Краснопільчани!

4 березня 2020 року народний депутат України Ігор Васильєв на своїй сторінці в мережі Facebook розмістив форму-опитування щодо здійснення заходів за кошти субвенції, передбачені на соціально-економічний розвиток 158 округу.

11:50 11.03.2020

Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря

У 2020 році Україна відзначає 206-ту річницю з дня народження великого українського поета,  письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня – роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

10:14 10.03.2020

Шановні мешканці Краснопільської об’єднаної територіальної громади!

Шановні жителі Краснопільської ОТГ, під час прибирання своїх присадибних ділянок Краснопільська селищна рада наполегливо просить утримуватись від розведення вогнищ і спалювання листя, рослинності, сухостою, тощо. Нагадуємо, що це заборонено законодавством України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.

15:28 05.03.2020