Дата: від до Скинути

ПРЕДСТАВНИКІВ МІКРО- ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ГРОМАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

В Україні запрацювала Програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств. Станом на 5 лютого українські підприємці вже подали 17 тис. заявок на отримання кредитів за Програмою

10:25 06.02.2020

ПІДСУМКИ РОБОТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА СІЧЕНЬ 2020 РОКУ

- у рамках проекту «Енергоефективність у громадах II» підготовлено заявку на отримання співфінансування у розмірі до 70 % на придбання послуг з енергоефективності, зокрема розробка проектно-кошторисної документації повної термомодернізації ЗДО №1 «Малятко» із реконструкцією системи опалення та встановленням індивідуального теплового пункту;

10:03 06.02.2020

5 лютого 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук. На розгляд порядку денного було винесено 17 питань.

17:11 05.02.2020

ПИТАННЯ УТРИМАННЯ ДОРІГ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Зимове утримання доріг та тротуарів являє собою комплекс заходів, які повинні забезпечувати безперебійний і безпечний рух автомобілів та пішоходів. Задля попередження можливих надзвичайних ситуацій та забезпечення сталої роботи об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства громади було розроблено графік очистки доріг та вулиць від снігових заметів в селищі Краснопілля та старостинських округах громади.

17:18 04.02.2020

Можливе погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру 5-6 лютого в Сумській області очікується значний сніг з дощем, утворення снігового покриву висотою 10 -15 см; місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця.

12:08 04.02.2020

Краснопільський ЦПМСД інформує

Не має часу стояти в черзі до сімейного лікаря чи педіатра, скористайтесь послугою запису до лікаря в електронну чергу:

15:00 31.01.2020

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Інтерактивна карта інвестиційної привабливості Краснопільської ОТГ -  відображає інвестиційний потенціал громади, дає змогу комплексно оцінити інвестиційні можливості адміністративного утворення, оглянути наявну інвестиційну інфраструктуру та ознайомитися з її перевагами.

14:52 31.01.2020

ЛІКВІДОВУЮТЬСЯ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Щоб забезпечити життєдіяльність населених пунктів громади під час ускладнення погодних умов, комунальні служби працюють у посиленому режимі, були розчищені дороги до закладів соціальної сфери, а також дороги, по яких курсує громадський транспорт. На даний час продовжуються відповідні роботи по іншим вулицям населених пунктів громади.

14:31 31.01.2020

Ускладнення погодних умов

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Сумський обласний центр з гідрометеорології повідомляють про очікуване ускладнення погодних умов на території Сумської області з 30 січня по 02 лютого 2020 року!

23:13 29.01.2020