ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

15 січня відбулося перше у 2020 році засідання виконкому Краснопільської об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 21 питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

15:25 15.01.2020

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що 17 січня 2020 року з 9.30 до 10.30 в адмінприміщенні Чернеччинського старостинського округу буде проводити особистий прийом громадян Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

11:32 15.01.2020

ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

20:43 14.01.2020

СБУ ПОПЕРЕДИЛА КОНТРАБАНДНЕ ВВЕЗЕННЯ ЕКСТАЗІ З ЄС

Співробітники Служби безпеки України завадили незаконному ввезенню психотропів з країни Євросоюзу. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що мешканка Сум планує налагодити незаконні поставки екстазі до України

08:36 14.01.2020

ПІДПРИЄМЦЮ НАДАНА ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

У рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді (об’єднаній територіальній громаді) на 2018-2020 роки 13 січня 2020 року проведено засідання комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

16:57 13.01.2020

Треба забути про «модні» професії: ринок потребує не дипломів, а навичок і вмінь

Україна – в очікуванні реформ сфери зайнятості. Першим кроком до цього є визначення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відповідальним за формування й реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення (Закон України від 5 грудня 2019 р. №341-ІХ).

16:44 13.01.2020

УВАГА! З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, з 1 січня 2020 року були введені в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочалося з 03.01.2020 року.

16:39 13.01.2020

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ УСПІШНО РЕАЛІЗУЄ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Пілотний проект у Краснопільській громаді стартував у 2017 році на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка була однією зі 100 шкіл України де почав пілотуватись новий Державний стандарт початкової освіти Нова українська школа.

13:41 12.01.2020

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ

Враховуючи численні звернення мешканців громади щодо відсутності постачання скрапленого газу на території Краснопільської об’єднаної громади повідомляємо наступне.

11:48 11.01.2020

У Краснопільському Палаці культури відбулася друга частина фестивалю "Різдвяний вертеп"

У заключній частині фестивалю взяли участь аматори сцени Чернеччинського та Хмелівського старостинських округів, а також народний аматорський вокальний колектив "Джерело" та дитячій хореографічний колектив «Китиці», які подарували глядачам справжню різдвяну казку. Цього вечора для присутніх звучало багато колядок, щедрівок та різдвяних пісень.

10:44 11.01.2020