ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ

15.01.2020 року о 10 годині  в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

13:12 26.12.2019

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ПРИЙОМ СПЕЦІАЛІСТІВ МОБІЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Повідомляємо, що 29 січня 2020 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 буде здійснюватись прийом спеціалістів мобільного сервісного центру МВС в Сумській області з питань:

13:09 26.12.2019

ЗАПОЧАТКОВАНО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ «РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП» ЗА УЧАСТЮ АМАТОРІВ СЦЕНИ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Перша частина фестивалю відбулася 24 грудня 2019 року, де зі сцени Краснопільського Палацу культури учасники театралізованого дійства всіх вітали з Новим роком, Різдвом Христовим, Щедрим вечором, Водохрещам. Адже Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва чекають у своїх домівках на прихід вертепу. Такий собі мандрівний театр, який з хати до хати прославляє новонародженого Ісуса Христа у Вифлеємі.

11:43 26.12.2019

Понад 60 лідерів місцевого самоврядування та експертів у спільній заяві закликали доопрацювати зміни до Конституції щодо децентралізації

Міські, селищні, сільські голови, голи об’єднаних територіальних громад та  експерти з питань децентралізації влади і місцевого самоврядування звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням ініціювати створення відкритого майданчика, де всі зацікавлені сторони зможуть висловити аргументовані позиції з метою спільного доопрацювання проекту змін до Конституції щодо децентралізації та приведення його у відповідність до демократичних цінностей.

08:35 26.12.2019

ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ТА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

23 грудня 2019 відбулася колегія відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко. На заході традиційно був присутній Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Розпочалася нарада керівників з приємного моменту – привітання завідуючої Угроїдським ЗДО Інни Сінельнік дипломом Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за участь у конкурсі «Світ дошкілля».

21:56 23.12.2019

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ КРАСНОПІЛЬЩИНИ 2019

Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів, усе це чудовий і багатий світ спорту. Саме у великий спортивний світ увійшли багато видатних спортсменів та тренерів нашої землі. І нам є чим пишатися, бо наші спортсмени одні із найкращих.

11:53 21.12.2019

СВЯТО ВІРИ, СВІТЛА І ДОБРА

19 грудня – це найбажаніший день у році для дітлахів, напередодні свята малеча пише листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями та сподівається на їх здійснення. Це день віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей.

08:07 21.12.2019