Оновлене й дієве законодавство – ефективне знаряддя у боротьбі зі злочинністю

Одним із напрямків діяльності правоохоронних органів є боротьба із рейдерством, тобто із незаконним захопленням або недружнім поглинанням підприємств. Законопроєкт № 1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» розширив коло антирейдерських заходів та значно убезпечив власністьвід протиправнихпосягань.

09:54 04.12.2019

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь в.о. старост старостинських округів, керівники структурних підрозділів апарату та комунальних установ громади.

17:12 03.12.2019

ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. Так, з нагоди цього Дня, 03.12.2019 року в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості для людей з обмеженими фізичними можливостями.

15:42 03.12.2019

«СВЯТО ТАЛАНТІВ»

17-18 листопада 2019 року у м. Кропивницькому  пройшов VIII Міжнародний фестиваль-конурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Свято талантів». При підтримці департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації. Конкурс проходив на базі Кіровоградської обласної філармонії. Обов’язковими умовами було виконання 2 творів та загальна тривалість до 7 хвилин.

17:21 28.11.2019

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

4 грудня 2019 року об 11 годині в Малому залі Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття рішення про надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання ПрАТ «Київстар».

15:57 26.11.2019