ВІДБУДУТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

Краснопільска селищна рада запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської селищної ради.

15:41 22.11.2019

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ФІНАНСУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ

В медіа поширено інформацію про нібито призупинення Фондом соціального страхування України фінансування виплат лікарняних, у зв’язку з вагітністю та пологами та на поховання.

16:42 21.11.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт 22 листопада 2019 року з 9 до 14 години в смт Краснопілля по вул. О. Шкурка, Козацька, Спасівська, Осіння, Вокзальна, Виноградна, Денисенка, Дорошенка, Перемоги, Слобожанська, Вишнева, Спортивна, Лєрмонтова, Горького, Петропавлівська, Макаренка, Ступівка, Кутузова, Чехова, Павлова, Мічуріна, Бєлгородська, Савоненка, Грабовського, Зелена, пров. Осінній, Спортивний, Дачний буде відключено електропостачання.

14:30 21.11.2019

УКРАЇНА ГІДНА СВОБОДИ

21 листопада у великому залі Краснопільського Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

13:38 21.11.2019

ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2020-2021 РОКИ

20 листопада 2019 року відбулася чергова тридцять дев’ята сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. У ході засідання було розглянуто та прийнято 37 питань порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

10:21 21.11.2019

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ У 2020 РОЦІ

Пріоритетним напрямком діяльності Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості залишається якісна організація робіт соціального спрямування та виконання громадських робіт на соціально-значимих об’єктах, які задовольняють суспільні потреби територіальних громад.

14:32 19.11.2019