До уваги землевласників та землекористувачів!

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» доводимо до вашого відома, що відповідно до частини другої Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

14:22 30.10.2019

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

18 листопада 2019 року о 13 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики

17:03 29.10.2019

До відома членів виконкому

13.11.2019 року о 10 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

12:03 29.10.2019

Якість надання соціальних послуг – головний акцент у роботі фахівців із працевлаштування

28-30 жовтня 2019 року в Сумах відбувається семінар-навчання начальників відділів організації сприяння працевлаштуванню регіональних центрів зайнятості «Якість та результативність соціальних послуг державної служби зайнятості – вимога реформ».

11:51 29.10.2019

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

День визволення України від фашистських загарбників, свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України.

11:01 28.10.2019

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОК» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 70-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

25 жовтня 2019 року радісну подію відзначив Кранопільський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Дзвіночок» Краснопільської селищної ради. Рів­но 70 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері дитячого садка, а оче­нята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося без­турботне дитинство.

17:17 25.10.2019

Запрошуємо взяти участь у заходах

Запрошуємо взяти участь у заходах з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, які відбудуться 28 жовтня о 9:00. Збір з квітами на Центральній площі селища Краснопілля

15:53 25.10.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

25.10.2019 року з 9:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицях Мезенівська, Механізаторів, Коломиївка, Мічуріна, Кутузова, Макаренка, Бєлгородська, Грабовського, Савоненка, Зелена, Петропавлівська, Ступівка.

12:10 24.10.2019