З 8 ЖОВТНЯ У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАТО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Враховуючи зниження температури зовнішнього повітря було прийнято розпорядження «Про початок опалювального сезону 2019-2020 років», згідно якого опалювальний сезон на об’єктах соціально-культурної сфери та адміністративних будівлях установ та організацій об’єднаної територіальної громади розпочався з 8 жовтня 2019 року.

10:31 09.10.2019

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

14:04 07.10.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Нагадуємо, що сьогодні, 07.10.2019 року з 9:00 по 16:30 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вул. Петропавлівська, Макаренка, Ступівка, Кутузова, Белгородська, Грабовського, Чехова, Павлова, Мічуріна, Савоненка, Зелена, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

08:25 07.10.2019

Інформація про проведені роботи з благоустрою на території селищної ради за вересень 2019 року

За вересень поточного року в смт Краснопілля працівниками з благоустрою упорядковано клумби по вулицях Сумська, Вокзальна, Мезенівська, здійснено  прибирання вулично-дорожньої мережі по вулицях Вокзальна, Слов’янська. Проведено роботи з вирубки порослі по вул. Виноградна, продовжуються роботи з вирубка порослі на центральному кладовищі та приведення його до належного санітарного стану. Проведено ремонт колодязя по вул. Маяковського, розпочато ремонт тротуару біля Краснопільської гімназії по вулиці Сумська, з наступного тижня заплановано ремонт тротуару по вул. Механізаторів.

18:11 05.10.2019

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День працівників освіти. Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю, цей день є особливим.

18:06 05.10.2019

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ТРИДЦЯТЬ СЬОМА  СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

21 жовтня  2019 року о 13 годині в Малому залі  КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики.

22:57 02.10.2019

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 10 питань порядку денного.

13:59 02.10.2019

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ПАЦІЄНТІВ КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВПРОВАДЖЕНО СУЧАСНИЙ СЕРВІС

Часто відвідувачі медзакладів скаржаться на те, що доводиться довго стояти у чергах до лікаря. Для зручності пацієнтів впроваджено сучасний сервіс – можна записатися на прийом до сімейних лікарів Краснопільського центру первинної медичної допомоги. Але ще мало хто знає про таку можливість.

11:56 02.10.2019