ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 жовтня 2019 року під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася 37 сесія Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади. У ході засідання було прийнято 24 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

20:35 23.10.2019

21 жовтня в м. Київ відбулася конференція «Зелена інфраструктура для громад»

Захід проходив за участі представників ОТГ, Мінрегіону, Посольства Федеративної Республіки Німеччина, Представництва ЄС в Україні / European Union in Ukraine, GIZ Бюро в Україні та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

21:50 22.10.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

22.10.2019 року з 9:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вул. Вокзальна, Слобожанська, Перемоги, Першотравнева, Виноградна, Вишнева, Спортивна, Бєлгородська, Грабовського, Лєрмонтова, пров. Дачний, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

13:17 21.10.2019

Визначені терміни проведення всеукраїнського перепису населення. Він відбудеться у листопаді-грудні наступного року

Держстат говорить, що нас 41 млн. 990 тисяч осіб (без тимчасово окупованих територій). Вчені-демографи переконують: цифра перебільшена на 2-3 мільйони.

11:03 17.10.2019

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕНННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ ДВОХ МУНІЦИПАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ ГРОМАДИ

16 жовтня, у відповідності з договором укладеним з Добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування – Асоціація «Енергоефективні міста України», в рамках реалізації проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», ФОП Парасочка С. О. приступив до виконання енергетичного аудиту двох муніципальних будівель громади, а саме Краснопільського ЗДО (ясла-садок) №1 «Малятко» та Краснопільської гімназії.

12:04 16.10.2019

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПРИЙМАЛА ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

14 жовтня в рамках заходів з відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва у спортивній залі Краснопільського Палацу культури відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з вільної боротьби серед хлопців і дівчат 2007-2011 року народження.

13:43 15.10.2019

«МИ СЛАВНІ НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОГО РОДУ»

11 жовтня 2019 року у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбулося культурно-мистецьке свято «Ми славні нащадки козацького роду» з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

17:29 11.10.2019

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ У ЧЕРГОВОМУ СЕМІНАРІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ ІІ»

9 жовтня начальник відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності селищної ради Інна Лісун взяла участь в семінарі, проведеним консультантами проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

15:51 10.10.2019