Дата: від до Скинути

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ МАЛОЗАТРАТНИХ ТА ШВИДКООКУПНИХ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ЗАКЛАДАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ГРОМАДИ

Відбулася нарада за участю голови селищної ради Юрія Яремчука за участі начальників структурних підрозділів селищної ради, керівників закладів дошкільної освіти та  представників компанії «ЕСКО України» з питання впровадження малозатратних та швидкоокупних заходів з енергоефективності в закладах соціальної сфери громади.

14:13 11.12.2019

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ФОРМУВАННЯ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2020 РІК

З метою обговорення основних питань життєдіяльності Краснопільської об’єднаної територіальної громади селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

14:09 11.12.2019

ВІДБУДУТЬСЯ ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

12 грудня об 10:00 в приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради (Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 4) відбудеться публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо залучення мешканців Краснопільської ОТГ до розподілу бюджету громади. Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Краснопільської селищної ОТГ, керівництвом громади та активними громадянами обговорять, як залучити мешканців до розвитку Краснопільської селищної громади через участь у розподілі бюджету.

10:34 11.12.2019

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

13 грудня 2019 року о 10 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться позачергова сорокова сесія селищної ради сьомого скликання.

15:24 10.12.2019

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

17 грудня 2019 року о 12 годині в Малому залі Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться обговорення проекту бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та презентація Програми економічного і соціального розвитку  Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022.

13:07 10.12.2019

Проактивна позиція служби зайнятості Сумщини - розкриття можливостей для роботодавців та тих, хто шукає роботу, просування офіційної зайнятості

Сумська обласна служба зайнятості постійно перебуває у процесі пошуку нових форм роботи з роботодавцями та тими, хто шукає роботу. Скажімо, зовсім недавно в штатних розкладах центрів зайнятості та філій з’явилися кар’єрні радники. Завдяки їм з початку року працевлаштовано тисячі безробітних.

11:29 10.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ. ВІДБУДУТЬСЯ ЗВІТИ ВИКОНУЮЧИХ ОБОВ’ЯЗКИ СТАРОСТ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Відповідно  п.3 ст. 541  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудуться звіти виконуючих обов’язки старост про роботу у 2019 році перед жителями відповідних старостинських округів:

10:49 09.12.2019