Дата: від до Скинути

У Краснопільському Палаці культури відбулася друга частина фестивалю "Різдвяний вертеп"

У заключній частині фестивалю взяли участь аматори сцени Чернеччинського та Хмелівського старостинських округів, а також народний аматорський вокальний колектив "Джерело" та дитячій хореографічний колектив «Китиці», які подарували глядачам справжню різдвяну казку. Цього вечора для присутніх звучало багато колядок, щедрівок та різдвяних пісень.

10:44 11.01.2020

СПІЛЬНА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ТУР’ЯНСЬКОГО, УГРОЇДСЬКОГО, ОСОЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

9 січня 2020 року на базі Тур’янського старостинського округу під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася нарада із в.о. старост Угроїдського, Осоївського і Тур’янського старостинських округів, депутатами та керівниками закладів соціальної сфери відповідних округів, за участі заступника селищного голови Василя Лавріненка, секретаря ради Ірини Юхти та начальників структурних підрозділів Краснопільської селищної ради.

10:54 10.01.2020

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СТУРБОВАНА ЗВЕРНЕННЯМИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ЩОДО ВІДМОВИ У ПІЛЬГОВОМУ ПЕРЕВЕЗЕННІ

Проблема пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування завжди стояла гостро. Вона і сьогодні залишається однією з основних причин численних скарг автоперевізників та пасажирів-пільговиків.

21:02 08.01.2020

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Жительці смт Краснопілля Гареті Олені Василівні, матері чотирьох дітей терміново потрібна фінансова допомога на операцію! Олену на пішохідному переході збив автомобіль, наразі вона знаходиться в тяжкому стані, вже перенесла чотири операції та чекає на п’яту.

13:57 08.01.2020

Шановні громадяни!

Повідомляємо, що 9 січня 2020 року з 9.30 до 10.30 в адмінприміщенні Тур’янського старостинського округу буде проводити особистий прийом громадян Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

09:18 08.01.2020

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук, де були розглянуті поточні питання життєдіяльності громади та окреслені подальші завдання у 2020 році. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

19:03 02.01.2020

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ

26 грудня 2019 року відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних та обмежено дієздатних осіб при виконавчому комітеті Краснопільської селищної ради.

17:12 26.12.2019