Дата: від до Скинути

15-ГО ЛЮТОГО ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

14 лютого 2020 року в КЗ «Краснопільський ПК» відбувся тематичний захід «Афганістан – пекуча пам'ять» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці виведення військ з Афганістану.

14:26 14.02.2020

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ РОБИТЬ ПЕРШИЙ КРОК ПО ПЕРЕДАЧІ ЛІКАРНІ ВТОРИННОГО РІВНЯ КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЦРЛ» ІЗ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ГРОМАД РАЙОНУ У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ

Так, під час засідання сорок другої сесії Краснопільської селищної ради одним із важливих питань, що розглядалися під час засідання було рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільська ЦРЛ» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради».

19:25 13.02.2020

ДЕПУТАТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЩОДО СКАСУВАННЯ РІШЕНЬ ПРО НОВІ ТАРИФИ НА ДОСТАВКУ ГАЗУ

З метою повного і всебічного захисту прав та інтересів споживачів природного газу, запобігання погіршення соціально-економічної ситуації в Україні, уникнення соціальної напруги серед населення, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, депутати селищної ради прийняли рішення «Про звернення депутатів Краснопільської селищної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішень про встановлення тарифів на послуги з розподілу природного газу».

20:12 12.02.2020

12 лютого 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася чергова сорок друга сесія Краснопільської селищної ради

В роботі пленарного засідання також взяли участь керівники відділів виконавчого апарату, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ та в.о. старост старостинських округів Краснопільської селищної ради.

20:01 12.02.2020

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У 2019 РОЦІ

Всім здобуткам минулого року слід завдячувати, перш за все, праці та наполегливості працівникам, депутатам селищної ради, комунальним службам, платникам податків до селищного бюджету, підприємцям, громадським організаціям та активним громадянам, яким не байдужа доля нашої громади.

16:07 10.02.2020

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук

Відбулася апаратна нарада, яку провів керівник громади Юрій Яремчук. У нараді взяли участь в.о. старост старостинських округів, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

15:19 10.02.2020

Можливе погіршення погодних умов

За інформацією Сумського гідрометцентру, завтра, 11 лютого, по Сумській області очікуються: значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, пориви південного вітру 15-20 м/с. (І-й рівень небезпечності, жовтий)!

14:37 10.02.2020

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ЗА 2019 РІК

7 лютого 2020 року в читальному залі КЗ «Краснопільський ПК» відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури на якій було розглянуто підсумки їх діяльності за 2019 рік та пріоритетні напрямки роботи у 2020 році. Учасниками підсумкової наради стали працівники клубних та бібліотечних закладів.

12:30 08.02.2020

ПРЕДСТАВНИКІВ МІКРО- ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ГРОМАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

В Україні запрацювала Програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств. Станом на 5 лютого українські підприємці вже подали 17 тис. заявок на отримання кредитів за Програмою

10:25 06.02.2020