ОБГОВОРЕНО ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ОСББ

Сьогодні начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради Інна Лісун та регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку Тамара Харченко спільно з мешканцями багатоквартирних будинків вул. Мезенівська 58, 96А та вулиці Чкалова 4 обговорювали практичні аспекти створення ОСББ.

15:59 28.02.2020

Легалізація зайнятості населення – вимога сьогодення

Проблема легалізації праці залишається актуальною. Як свідчить практика багато роботодавців малого та середнього бізнесу не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку.

15:58 25.02.2020

Діє нова форма податкової деклараціі про майновий стан  та доходи

Діє нова форма податкової деклараціі про майновий стан та доходи

Управління у м. Сумах Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2020. В управлінні інформують, що з 1 січня 2020 року декларація про майновий стан і доходи зазнала змін і подається за новою формою.

08:10 25.02.2020

Краснопільською селищною радою спільно з центром Центром первинної медико-санітарної допомоги опрацьовується питання організації стоматологічної допомоги на базі Краснопільської СЛА.

17:06 24.02.2020

ПРІОРИТЕТИ  ФОНДУ: СВОЄЧАСНЕ І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ НАДАННЯ ДОПОМОГ

ПРІОРИТЕТИ ФОНДУ: СВОЄЧАСНЕ І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ НАДАННЯ ДОПОМОГ

Відповідно до діючого законодавства, Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами страхування.

10:59 24.02.2020

У КРАСНОПІЛЛІ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ОСББ ТА ЇХ ПІДТРИМКУ

21 лютого в Малому залі Краснопільського Палацу культури відбулася публічна консультація щодо утримання багатоквартирних будинків та створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

10:23 22.02.2020

У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ВСТАНОВЛЕНО 5 КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ ВІДПРАЦЬОВАНИХ БАТАРЕЙОК

5 контейнерів для збору відпрацьованих батарейок встановлено у публічних місцях та державних установах Краснопілля, а саме у приміщенні Центру надання адміністративних послуг, Краснопільській ЗОШ I-III ст., Краснопільській гімназії, КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги та в Краснопільській філії Краснопільської ЗОШ «Лісова казка».

14:50 20.02.2020