Дата: від до Скинути

Проведено інформаційні зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків з питань створення ОСББ

4 березня 2020 року спільно з регіональним координатором ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку Тамарою Харченко, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Василем Лавріненком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради Інною Лісун відбулася зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків смт Краснопілля, під час якої обговорювались деталі проведення установчих зборів будинку по вул. Мезенівська 58.

21:42 04.03.2020

Про тимчасове обмеження проведення  масових заходів

Про тимчасове обмеження проведення масових заходів

З метою мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-2019, а також на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 02.03.2020     № 8438/1/1-20, враховуючи рекомендації Сумської обласної державної адміністрації, на території Краснопільської об’єднаної територіальної громади буде тимчасово обмежено проведення масових заходів.

17:02 04.03.2020

Продовжуються роботи по спилюванню аварійно – небезпечних дерев на території Краснопільської ОТГ

З метою забезпечення безпеки наймолодшого покоління на території ДНЗ «Малятко» були видалені аварійні зелені насадження, також здійснена санітарна обрізка і кронування фруктових дерев закладу.

16:49 04.03.2020

ПРЕДСТАВНИКІВ МІКРО- ТА МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ГРОМАДИ МОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

4 березня 2020 року для підприємців громади відбулася презентація програми за участі представників державних банків «Ощадбанк» та «ПриватБанк», участь в якій також взяв Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

16:47 04.03.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ

Шановні мешканці громади. На ваші численні звернення в мережі facebook до голови селищної ради з питань заміни ламп та відновлення вуличного освітлення повідомляємо наступне.

09:51 04.03.2020

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду за участю виконуючих обов’язки старост старостинських округів

Під час наради були обговорені питання щодо організації робіт у сфері житлово-комунального господарства, зокрема, благоустрою, видалення аварійних дерев, експлуатації та утримання вуличного освітлення, підготовки до озеленення населених пунктів громади, планування проведення весняних толок та виконання завдань визначених Програмою економічного і соціального розвитку на 2020 рік.

17:16 03.03.2020

До відома депутатів. Відбудеться сорок третя сесія селищної ради сьомого скликання

16 березня 2020 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

16:42 03.03.2020

До відома членів виконкому

11.03.2020 року о 10 годині  в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

16:39 03.03.2020