Дата: від до Скинути

ЗАТВЕРДЖЕНО СЕЛИЩНИЙ БЮДЖЕТ ТА ПРОГРАМУ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2020 РІК

20 грудня 2019 року під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася сорок перша сесія Краснопільської селищної ради. На порядку денному сесії було розглянуто 50 питань.

20:02 20.12.2019

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЯЛИНКИ ГРОМАДИ

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віри у краще. Та більше від усіх на свято очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

17:22 19.12.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

20.12.2019 року з 9:00 по 1400 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вул. Першотравнева, Перемоги, Виноградна та Вишнева у зв'язку з  проведенням ремонтних робіт.

09:23 19.12.2019

18 грудня 2019 року відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу («АСЕМ»), організований відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

15:37 18.12.2019

ОБГОВОРЕНО ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2020 РІК

17 грудня 2019 року в Малому залі Палацу культури відбулося обговорення проекту бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та презентація Програми економічного і соціального розвитку  Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки, яку представив громадськості Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

17:00 17.12.2019

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Пропонуємо для ознайомленння Проект Програми економічного і соціального розвитку  Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки.

13:56 16.12.2019

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

13:32 13.12.2019