ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

4 грудня 2019 року об 11 годині в Малому залі Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття рішення про надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання ПрАТ «Київстар».

15:57 26.11.2019

ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ ВИКОНКОМУ

18.12.2019 року о 10 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

15:49 26.11.2019

До відома депутатів. 20 грудня 2019 року відбудеться сорокова сесія сьомого скликання

18 грудня 2019 року о 13 годині в Малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

15:45 26.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ І ПРОПОЗИЦІЙ ДО БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА 2020 РІК

Селищний бюджет та Програма економічного і соціального розвитку - це одні із основних документів для подальшої роботи об’єднаної громади, які мають враховувати інтереси всіх жителів ОТГ. Нині структурними підрозділами апарату селищної ради триває формування розділів та основних показників бюджету та Програми на 2020 рік.

09:52 26.11.2019

21-24 листопада у м. Київ пройшов  VII Міжнародний конкурс інструментальної музики ім. Д.Бортнянського

21-24 листопада у м. Київ пройшов VII Міжнародний конкурс інструментальної музики ім. Д.Бортнянського

Краснопільську дитячу музичну школу представила учениця 6-го класу Діана Придатко, яка зайняла III місце, нагороджена Дипломом і медаллю. Викладач Валентина Висоцька отримала Подяку за підготовку Лауреата міжнародного конкурсу.

19:43 25.11.2019

УЧАСНИКИ ВІД КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

23-24 листопада було проведено Всеукраїнський Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості  «Зірковий  шанс», метою якого є подальший розвиток дитячої та юнацької творчості в різних жанрах мистецтва. Даний  Фестиваль проводиться в таких жанрах як хореографія, вокал і оригінальний жанр.

19:20 25.11.2019

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У зв'язку із проведенням ремонтних робіт 26 листопада з 9-30 до 12-30 буде відключено електропостачання в смт Краснопілля по вул. Ломоносова, пров. Ломоносова, пров. Будівельний, вул. Слов'янська, пров. Слов'янський, вул. Покровська, пров. Луговий.

10:02 25.11.2019

У КРАСНОПІЛЛІ ПРОЙШЛИ ЖАЛОБНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас. ХХ століття стало для українців важким випробуванням. Український народ тричі переживав роки голодоморів, які забрали життя мільйонів.

12:00 23.11.2019