Дата: від до Скинути

Витривалість, стресостійкість, гнучкість: топ-10 навичок, які будуть потрібні для роботи через п’ять років

Уперше у рейтингу, який опублікував Світовий економічний форум, з’явилися такі навички, як активне навчання, витривалість, стресостійкість та гнучкість, до 2025 року 50% усіх співробітників потребуватимуть перекваліфікації, оскільки впроваджуються щораз нові технології.

11:29 13.11.2020

Служба зайнятості Сумщини інформує: права та обов’язки зареєстрованих безробітних

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, служба зайнятості готова надавати допомогу кожному, хто тимчасово перебуває у стані безробіття і шукає роботу.

13:36 12.11.2020

УРЯД ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни

09:25 12.11.2020

«Пізнаймо в серці рідне слово»

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Воно було започатковано 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 "Про День української писемності та мови" на підтримку "ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства".

10:24 10.11.2020

Ситуація на ринку праці Сумщини контрольована й знаходиться під пильним оком фахівців служби зайнятості

Про ситуацію на ринку праці в умовах введення карантинних заходів у зв’язку із запобіганням поширення COVID-19 поінформував директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями Сумщини та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Баннікова.

10:06 05.11.2020

ВІДБУЛАСЯ 52 СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

4 листопада 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 52 сесія Краснопільської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 24 та прийнято 23 питань порядку денного.

15:28 04.11.2020

Консультує служба зайнятості Сумщини: 5 речей, які треба знати про трудові книжки

Світ діджиталізується. На часі – перехід від паперових до електронних трудових книжок. Поки що паперова трудова книжка залишається основним документом про трудову діяльність працівника і вона ж уможливлює реалізацію певних його прав.

14:38 04.11.2020