ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

08:13 07.12.2020

4 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради

За результатами опрацювання поданих конкурсній комісії документів, до участі в конкурсі допущено Стрюкову Надію Володимирівну, заступника директора Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на посаду директора Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради та Забаренка Євгена Олександровича, учителя історії Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради на посаду директора Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради.

20:52 05.12.2020

ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Шановні волонтери! 5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

10:38 05.12.2020

У закладах освіти Краснопільської селищної ради відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня в Україні відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою формування толерантного ставлення до дітей та громадян з інвалідністю, сприйняття їх як рівноправних членів суспільства, привернення уваги до проблем інвалідів, формування позитивної громадянської позиції щодо їх вирішення у закладах освіти Краснопільської громади пройшло чимало заходів:

16:56 03.12.2020

Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня суспільство відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу до людей з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

15:37 03.12.2020

Інформаційно-агітаційний відеоролик про переваги участі у глобальній ініціативі - Угоді мерів щодо клімату та енергії

Краснопільська селищна рада є підписантом європейської ініціативи «Угода мерів». Одним із завдань Проекту є формування в громаді та серед населення нового способу мислення, націленого на збереження ресурсів, енергії, довкілля та захисту клімату.

11:55 03.12.2020

3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Ця подія об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їхньої долі, покликана привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, до захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

08:20 03.12.2020