З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ГРОМАДИ

Напередодні професійного свята – Дня землевпорядника, яке щорічно відзначається в Україні у другу суботу березня, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко привітали представників цієї професії.

14:43 12.03.2021

Як шукали роботу для безробітного служба зайнятості Сумщини та приватні агентства?

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності. Торік звітність до Сумської обласної служби зайнятості надали 58 приватних агентств, з них 15 фактично здійснювали діяльність.

09:19 12.03.2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ!

Вітаємо вихованців Краснопільської дитячої музичної школи Краснопільської селищної ради Жиленко Варвару та Сивокозова Микиту з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі мистецтв під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України «Українські візерунки». Бажаємо наснаги у навчанні та нових звершень!

16:46 11.03.2021

ВЖЕ ЦИМИ ВИХІДНИМИ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАНТРІ КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ 2021!

Захід відбудеться 13 березня 2021 року за межами смт Краснопілля, в урочищі «Долина» в напрямку дороги на смт Угроїди. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 9 годині.

17:26 10.03.2021

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і в нашого народу – це Тарас Григорович Шевченко.

16:59 10.03.2021

В КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 10 КОМПЛЕКТІВ ТЕЛЕМЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Вже налаштовано та працює 6 комплектів у Краснопільській СЛА та по одному комплекту в Мезенівській, Славгородській, Ряснянській та Самотоївській амбулаторіях.

19:11 09.03.2021

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З НАГОДИ 207-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Життя Тараса Григоровича є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.

10:46 09.03.2021

З ЛЮБОВ`Ю ДО ЖІНКИ

5 березня з нагоди  Міжнародного жіночого дня аматори сцени Краснопільщини подарували для жителів громади святковий концерт «З любов`ю до жінки».

13:18 05.03.2021