Дата: від до Скинути

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: «ГЕНДЕРНИЙ АНАЛІЗ ПРОГРАМ, ЯКІ ФІНАНСУЮТЬСЯ З БЮДЖЕТУ.  ГЕНДЕРНІ РОЗРИВИ  У ПРОГРАМАХ  І ПРОЕКТАХ»

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: «ГЕНДЕРНИЙ АНАЛІЗ ПРОГРАМ, ЯКІ ФІНАНСУЮТЬСЯ З БЮДЖЕТУ. ГЕНДЕРНІ РОЗРИВИ У ПРОГРАМАХ І ПРОЕКТАХ»

В рамках  Проекту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Просування гендерної рівності в рамках реформи децентралізації  в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Канади, представники робочої групи з питань впровадження проекту на території Краснопільської селищної ради взяли участь у тренінгу на тему: «Гендерний аналіз програм, які фінансуються з бюджету. Гендерні розриви  у програмах і проектах».

16:21 02.04.2021

НА СУМЩИНІ СБУ ВИКРИЛА ЧЕРГОВОГО АНТИУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-АГІТАТОРА

На Сумщині кіберфахівці спецслужби припинили незаконну діяльність мешканця Конотопа, який поширював в Інтернеті матеріали щодо повалення  конституційного ладу, захоплення державної влади та зміни меж території України.

15:50 02.04.2021

CАМОВІЛЬНЕ СПАЛЕННЯ СУХОСТОЮ ТА СМІТТЯ ЗАБОРОНЕНО, – ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД

Останніми роками навесні спалювання сухої трави, торішнього опалого листя та побутового сміття набуло масштабних розмірів. Це не тільки шкодить довкіллю, а й несе загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, які можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття.

11:25 02.04.2021

Сімейні форми виховання дітей-сиріт

У кожного своє уявлення про щастя, але дитина не може бути щасливою без батьків. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

10:24 02.04.2021

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНОГО НАСЕЛЕННЯ

Кожен житель України має право безкоштовно отримати юридичну консультацію, правову інформацію – безоплатну первинну правову допомогу. Але є питання, які неможливо вирішити лише за допомогою консультацій і роз’яснень. Необхідне представлення інтересів клієнтів у судах, інших органах. Тож, деякі категорії населення – соціально незахищені – можуть безкоштовно отримати й допомогу адвокатів чи працівників системи БПД для захисту своїх інтересів у судах – безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

13:59 01.04.2021

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ІГОРЕМ ВАСИЛЬЄВИМ ТА ДЕПУТАТОМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІТАЛІЄМ КАЛІНІЧЕНКОМ

31 березня 2021 року до Краснопільської громади завітав народний депутат Ігор Васильєв. Разом із народним депутатом відвідав нашу громаду і депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко.

18:20 31.03.2021

ВІДБУВСЯ ТЕНДЕР ЩОДО ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Р-45 СУМИ - КРАСНОПІЛЛЯ - БОГОДУХІВ"

Проблема стану доріг на території Краснопільської громади була і залишається актуальною, однією з чи не найважливіших.

17:51 31.03.2021

РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ НА ВУЛИЦЯХ КРАСНОПІЛЛЯ

У Краснопільській громаді розпочався місячник з благоустрою. Сьогодні силами працівників установ, організацій селища наводився лад по вулицях та громадських місцях Краснопілля. Зокрема, виконувалися роботи по очищенню узбіч доріг від грунту, бруду та сміття на вулицях Мезенівська, Вокзальна, Сумська та центральній частині селища, крім того, згрібалися залишки опалого листя, сухої трави. Відповідні роботи продовжаться й надалі.

17:34 31.03.2021

"Завдання тролів - ініціювати інфохвилю, до якої масово приєднаються реальні користувачі, яких професійним жаргоном росіяни називають гарматним м’ясом", - Ілля Вітюк, начальник управління, департамент кібербезпеки СБУ

Як організовуються інформаційні операції проти України? Де і на яких умовах знаходять виконавців? Як відрізнити ботоферми і тролеферми, і чим вони небезпечні? Хто стоїть за політичними телеграм-каналами і чи можливо блокувати їхню роботу? Про це та багато іншого у великому інтерв’ю "Цензор.НЕТ" розповів Ілля Вітюк, начальник управління, Департамент кібербезпеки СБУ.

09:14 31.03.2021