ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Сьогодні, з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, керівники Краснопільської селищної ради поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн.

10:39 28.10.2021

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРИКОРДОННОГО РЕЖИМУ

Під головуванням заступника селищного голови Віталія Савоненка, за участі представників відділу прикордонної служби  «Краснопілля», лісових господарств, відповідальних керівників структурних підрозділів селищної ради, проведено робочу нараду з питань дотримання прикордонного режиму.

09:22 28.10.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради. Члени виконкому розглянули низку питань, що стосувались забезпечення  життєдіяльності громади.

09:13 28.10.2021

ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 жовтня ми відзначаємо 77 річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.

07:41 28.10.2021

КАБМІН УХВАЛИВ ЗМІНИ ЩОДО МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів

17:54 27.10.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЦНАП ІНФОРМУЄ

Ураховуючи те, що з 23.10.2021 на території Сумської області запроваджено карантинні обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки та посилено контроль за дотриманням протиепідемічних норм, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення мають можливість отримати послуги із забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за допомогою електронного кабінету особи з інвалідністю, який розміщений на офіційному вебсайті Мінсоцполітики за наступним посиланням:

16:32 27.10.2021

СБУ заблокувала ще одну схему фейкових COVID-сертифікатів: зловмисники незаконно втручались в бази даних МОЗ

Кіберфахівці Служби безпеки України у Сумській області заблокували схему продажу фейкових сертифікатів про вакцинацію від COVID-19. Зловмисники незаконно «проникали» в інформаційну систему Національної служби здоров’я України (НСЗУ), що дозволяло вносили неправдиві відомості у мобільний додаток «Дія» щодо «вакцинації» мешканців регіону.

14:00 27.10.2021

ЯК ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ?

На тлі пікових навантажень на лікарів (у зв'язку зі значним поширенням COVID-19, грипу та інших ГРВІ) додається величезна кількість пацієнтів, які «тут і зараз потребують сертифікат про вакцинацію». Усе це створює величезні черги. Але сертифікат про вакцинацію можна отримати вдома. Звісно, якщо ви вже отримали дві дози вакцини.

08:25 27.10.2021