СУБСИДІЯ – ПІЛЬГА ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН

Щорічно на житлову субсидію розраховує чимала кількість громадян, проте щоб отримати пільгу, їм потрібно дотриматися визначених у законодавстві критерій, зокрема не мати аліментної заборгованості. Дане застереження передбачене Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807.

09:12 20.10.2021

СУМЩИНА ЗА КРОК ДО ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ: ЩО ЗАБОРОНЕНО І ЩО ДОЗВОЛЕНО В ЧЕРВОНОМУ РІВНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

Про це розповіли під час брифінгу в облдержадміністрації начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віталій МОІСЕЄНКО, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА та заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА

08:41 20.10.2021

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство охорони здоров’я зібрало найчастіші питання щодо нових змін, з якими звертаються українці та відповідає на них.

08:38 20.10.2021

Відбулися заходи з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми

В рамках заходів з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми, з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо сучасних негативних тенденцій та упередження торгівлі людьми, на території громади проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Не стань жертвою торгівлі людьми», під час якої розповсюджено друковану продукцію відповідного інформаційного змісту. В закладах освіти з учнівським та педагогічним колективами проведено інтерактивні ігри «Антитрафік» та «Ліза та її друзі  подорожують світом».

08:08 19.10.2021

Увага! 20 жовтня відбудеться технічна перевірка системи оповіщення

20 жовтня 2021 року з 11.50 год. до 12.00 год. в смт Краснопілля буде проводиться технічна перевірка територіальної системи оповіщення з включенням електросирен централізованого запуску, сигнально-гучномовних пристроїв, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення.

14:46 18.10.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що у зв’язку з плановими ремонтними роботами 19.10.2021 з 09:00 до 14:00 буде відсутня електроенергія в смт. Краснопілля по вулицям: Вокзальна, Слобожанська, О.Шкурка, Козацька, Спасівська, Денисенка, Винограна, Вешнева, Дорошенка, Першотравнева, Спортивна, Білгородська, Грабовського, Лермонтова, Горького, Перемоги, Мезенівська та по провулкам: Дачний, Осінній, Спасівський.

14:32 18.10.2021

18 ЖОВТНЯ - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Сьогодні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми, як у себе вдома, так і за кордоном.

11:44 18.10.2021

ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ ГРОМАДЯН ОБМЕЖЕННЯ ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ НЕ ДІЮТЬ: ПОДРОБИЦІ

Як повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, обмеження червоного рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватись, якщо у всіх працівників закладів освіти, відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) закладів громадського харчування, культури, масових заходів буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби

13:54 13.10.2021