Про вакцину AstraZeneca

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – AstraZeneca. Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield. За останніми даними досліджень у реальних умовах, тобто після того, як десятки мільйонів людей у всьому світі щепилися цією вакциною, дві дози AstraZeneca захищають від важкої хвороби та госпіталізації з ефективністю 92% для штаму коронавірусу Дельта та 86% для штаму Альфа. Джерело: bit.ly/UK_delta Різні дослідження показали, що вакцина на 80% зменшує ризик заразитися коронавірусом (bit.ly/3F0LtNe) та майже у два рази зменшує ризик інфікувати ваших невакцинованих близьких і рідних, якщо ви все ж таки захворієте (bit.ly/3CXs9Pe). На кінець вересня Україна отримала 4,9 млн доз вакцини AstraZeneca різних виробників і вже понад 1,27 млн українців вакцинувались нею. Вакцина доступна у центрах масової вакцинації та пунктах щеплень. Не зволікайте, запишіться на щеплення та захистіть себе та близьких від COVID-19. Оберіть найближчий пункт щеплень чи центр масової вакцинації на https://list.covid19.gov.ua/ або за телефоном 0 800 60 20 19. Відповіді на часті запитання про вакцинацію, рекомендації читайте тут: https://vaccination.covid19.gov.ua/faq

15:06 01.10.2021

УВАГА! НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ НА ПЕРІОД ЗДІЙСНЕННЯ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що з 01 жовтня 2021 року по 31 жовтня 2021 року проводиться прийом документів від застрахованих осіб, які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження у 2021 році починаючи з лютого обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14:01 30.09.2021

ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ» НА 2021-2023 РОКИ

На черговій сесії Краснопільської селищної ради, 29 вересня депутати підтримали Програму «Поліцейський офіцер громади». Вона впроваджує новий формат роботи поліцейських на території громади. Навантаження на одного офіцера у сільській місцевості не повинно перевищувати 6 тисяч мешканців.

18:49 29.09.2021

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ ПОГОДЖЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ НОВИХ ОБ’ЄКТІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ

З метою збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, рідкісних видів тварин та рослин, розглянувши звернення Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації депутати селищної ради прийняли рішення про погодження оголошення ландшафтних заказників місцевого значення «Урочище Курінне», «Урочище Хутірське» та заказник «Скарбище».

17:09 29.09.2021

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

Рішенням 13 сесії «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік (18517000000)» було виділено кошти на діяльність закладів соціальної сфери громади.

17:07 29.09.2021

В ХОДІ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ БУЛО РОЗГЛЯНУТО 65 ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО, ЯКІ ПОПЕРЕДНЬО БУЛИ ДЕТАЛЬНО ОПРАЦЬОВАНІ НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Основними питаннями порядку денного сесії були: «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік», «Про надання дозволу комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради на реконструкцію приміщення», «Про затвердження Меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Краснопільською селищною радою Сумського району Сумської області», «Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» Краснопільської селищної ради на 2021-2023 роки»,  та інші питання.

16:41 29.09.2021

ДО УВАГИ ПОТЕНЦІЙНИХ ОРЕНДАРІВ! ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ АУКЦІОН ЗІ ЗНИЖЕННЯМ СТАРТОВОЇ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ НА 50% НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Відділ управління комунальним майном Краснопільської селищної ради анонсує проведення повторного онлайн-аукціону зі зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нежитлових приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади селищної ради в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

16:00 29.09.2021

Як працюють різні типи вакцин?

Усі вакцини, схвалені ВООЗ для екстреного застосування, захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

15:08 29.09.2021

29 вересня - День пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру

Сьогодні виповнюються 80-ті роковини початку однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у місті Київ євреїв, а також ромів, українців та представників інших національностей.

08:27 29.09.2021