Дата: від до Скинути

Щеплення — суперсила від хвороб: дорослі вакцинуються від дифтерії та правця кожні 10 років

У новому етапі інформаційної кампанії «Щеплення — суперсила від хвороб» Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликають дорослих українців зробити планові щеплення відповідно до національного календаря. Через пандемію COVID-19 люди забувають про щеплення від інших інфекційних захворювань.

13:49 05.10.2021

Роботодавці Сумщини отримають 3 млн грн допомоги

За інформацією директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, заходи, які свого часу здійснив Кабінет Міністрів України щодо фінансової підтримки суб’єктів господарювання в період пандемії, врятували економіку області від небажаних наслідків.

13:48 05.10.2021

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Шановні платники податків! За оперативними даними Головного управління ДПС у Сумській області існує податковий борг до місцевого бюджету, який утворився станом на 01.09.2021 року по Краснопільській селищній раді в розрізі платників податків.

13:26 05.10.2021

«Гаряча лінія підтримки батьків після пологів»: кожна родина може задати важливі питання

Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започатковано проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів». У рамках даного проекту кожна родина з села, селища або міста, яка має новонароджену дитину, може зателефонувати на телефон «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів»  0 800 500 313 й отримати відповіді на запитання в таких сферах:

09:58 05.10.2021

Побутові клієнти «Сумигаз Збуту» захищені від зростання ціни на газ під час опалювального періоду

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», уклало контракт на закупівлю ресурсу з НАК «Нафтогаз України». Це означає, що до 1 травня 2022 року ціна газу зафіксована і для постачальника, і для клієнтів – повідомляють у компанії.

11:28 04.10.2021

Державна прикордонна служба повідомляє

Напружена політична ситуація, яка склалася в республіці Афганістан стала причиною багатотисячної міграції з країни. На даний час, понад 2,2 мільйона біженців вже перебувають у сусідніх країнах, а 3,5 мільйона людей залишилися без даху.

19:16 01.10.2021

В КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Селищний голова Юрій Яремчук привітав освітян зі святом: «Шановні вчителі! Ми дуже цінуємо вашу працю й зусилля, які ви спрямовуєте на те, щоб поділитися своїми знаннями з молодшими поколіннями. Ви робите величезний вклад у розвиток суспільства, адже всі учні – це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу країну».

15:59 01.10.2021

30 вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в Україні відзначається День усиновлення

Це день вшанування усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях.

15:07 01.10.2021