У КРАСНОПІЛЛІ ПОЧАВ ДІЯТИ ЦЕНТР ВАКЦИНАЦІЇ

22 жовтня на першому поверсі Краснопільського Палацу культури (кабінет №42), що знаходиться за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, відкрито центр вакцинації.

14:13 22.10.2021

Відбулась нарада з перевізниками щодо здійснення пасажирських перевезень під час карантину

22 жовтня 2021 року під головування заступника селищного голови Віталія Савоненка, відбулася нарада, за участю представників поліції, автомобільних перевізників, держпродспоживслужби, щодо дотримання вимог санітарно-епідеміологічні заходів під час перевезень в умовах карантину.

14:11 22.10.2021

КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ОНЛАЙН

- Сумська служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, у якій можна отримувати послуги онлайн, що дозволяє максимально скоротити витрати часу на виконання формальних процедур, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

08:43 22.10.2021

До відома депутатів. Відбудеться засідання чотирнадцятої сесії селищної ради

28 жовтня 2021 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії селищної ради з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

17:25 21.10.2021

КРАСНОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВІ КИСНЕВІ КОНЦЕНТРАТОРИ

КНП «Краснопільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Краснопільської селищної ради отримав 9 кисневих концентраторів «БІОМЕД» JAY 10, які були придбані за кошти державного бюджету. Вони потрібні для кисневої підтримки осіб, в яких спостерігається складний перебіг гострої респіраторної хвороби COVID-19.

14:14 21.10.2021

З 23 ЖОВТНЯ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДІЯТИМЕ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На території Сумської області з 00 год. 00 хв. 23 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 жовтня

07:58 21.10.2021

Краснопільська громада стурбована черговим наступом на права місцевого самоврядування

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (реєстраційний номер 6062 від 15.09.2021), який подано Урядом разом із проектом Державного бюджету України на 2022 рік (реєстраційний № 6000).

16:59 20.10.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що у зв’язку з плановими ремонтними роботами 21.10.2021 буде відсутня електроенергія:

13:23 20.10.2021