УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні на території Краснопільської громади 11.10.2021  у зв’язку з плановими ремонтними роботами. А  саме:

14:42 08.10.2021

Е-лікарняний: важливі роз'яснення для пацієнтів

З 1 жовтня 2021 року усі заклади охорони здоров'я України перейшли на оформлення електронних лікарняних. Відтепер пацієнти не будуть носити паперові лікарняні на роботу, а захворівши - мають змогу повідомляти роботодавцю номер електронного лікарняного. Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи та бланках та які і від кого  смс-повідомлення необхідно отримати під час оформлення тимчасової непрацездатності - відповіді на ці та інші питання, про які важливо знати усім у цьому матеріалі.

14:17 08.10.2021

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Місцева конкурсна комісія повідомляє про продовження терміну подачі заяв для відбору проєктів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) суб’єктів підприємництва, для отримання часткової компенсації (за рахунок коштів бюджету Краснопільської селищної громади) сплачених відсотків за кредитами наданими державними банківськими установами на розвиток діяльності. Термін подачі заяв закінчується 31 жовтня 2021 року.

10:14 08.10.2021

Сумська обласна служба зайнятості своєчасно і оперативно реагує на виклики часу, задовольняючи запити роботодавців

6 жовтня 2021 року заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медмідь ознайомилася з роботою обласної служби зайнятості.

08:53 07.10.2021

Чи необхідно робити комп’ютерну томографію при підозрі на Covid-19?

З таким питанням часто звертаються ті, хто занедужав, мають підозру на коронавірусну хворобу (Covid-19) і, зрозуміло, не хочуть втратити час для встановлення правильного діагнозу і призначення необхідного лікування.

14:01 05.10.2021

Щеплення — суперсила від хвороб: дорослі вакцинуються від дифтерії та правця кожні 10 років

У новому етапі інформаційної кампанії «Щеплення — суперсила від хвороб» Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликають дорослих українців зробити планові щеплення відповідно до національного календаря. Через пандемію COVID-19 люди забувають про щеплення від інших інфекційних захворювань.

13:49 05.10.2021

Роботодавці Сумщини отримають 3 млн грн допомоги

За інформацією директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, заходи, які свого часу здійснив Кабінет Міністрів України щодо фінансової підтримки суб’єктів господарювання в період пандемії, врятували економіку області від небажаних наслідків.

13:48 05.10.2021