22 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Наприкінці вересня в Україні відзначається день пам'яті ветеранів та партизанів, які здійснили подвиг у часи Другої світової війни. Під час війни ці герої завдавали відчутних втрат по гітлерівській армії в тилу ворога. День партизанської слави відзначається 22 вересня.

13:46 22.09.2021

З 23 ВЕРЕСНЯ В УСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО «ЖОВТИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ – РІШЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

21 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Була  заслухана доповідь Міністра охорони здоров’я Віктора ЛЯШКА щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та розглянуте питання впровадження в усіх регіонах країни «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

14:41 21.09.2021

ПРО НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

20 вересня 2021 року представниками Сумського районного сектору № 2 проведено зустріч з юристом Краснопільського бюро з надання БВПД Сергієм Куцеренко. Під час зустрічі юрист провів консультування та інформування з правових питань суб’єктів пробації  Сумського районного сектору № 2 філії ДУ “Центр пробації” у Сумській області.

13:45 21.09.2021

КОЛЕКТИВИ З 50 ОХОЧИХ ВАКЦИНУВАТИСЯ МОЖУТЬ ЗАПИСАТИСЬ НА COVID-ЩЕПЛЕННЯ

Для запиту на виїзд мобільної бригади для вакцинації до свого колективу в разі наявності бажаючих вакцинуватись у кількості принаймні 50 осіб можна звертатися до головного лікаря КНП «Краснопільський ЦПМСД» Масалітіної Валентини Михайлівни – подзвонити за номером (05459) 7-14-74 (у будні з 8:30 до 16:00 год.)

11:47 21.09.2021

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА  ДЕНЬ ГРОМАДИ

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ ГРОМАДИ

Краснопільська громада святкує 4-ту річницю від Дня заснування. Урочисте відкриття свята відбулося на центральній площі селища святковим концертом та привітаннями. Відеосюжет з дня святкування можна подивитися за посиланням на ютуб-каналі Краснопільської селищної ради.

10:53 21.09.2021

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ ПРОПОНУЄ ОНЛАЙН-КУРС «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ОСВІТИ В ШКОЛІ»

10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання. Державна служба якості освіти створила цей курс для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, щоб сприяти вдосконаленню управлінських процесів у школах та, як наслідок, підвищенню якості освітньої діяльності.

10:32 21.09.2021

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн тренінг для підприємниць у Сумській області

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП)  «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» оголошується набір на безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській області.

15:15 20.09.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що 20.09.2021 з 09:00 до 16:00 буде відсутня електроенергія в смт. Краснопілля пров. Лікарняний в зв’язку з плановими ремонтними роботами.

13:07 17.09.2021

Фонд соціального страхування інформує

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021.

11:37 17.09.2021