Дата: від до Скинути

Податкові зобов’язання з майнових податків громадянам необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання повідомлення – рішення

Краснопільська селищна рада нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки, транспортні засоби є платниками податку за таке майно.

13:18 27.09.2021

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРИ «ЖОВТОМУ» РІВНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

12:53 27.09.2021

З 23 вересня в Україні діє жовтий рівень епідемічної небезпеки

З 23 вересня 2021 року на всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня.

12:51 27.09.2021

ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ КОНКУРСАХ НА «ВЗАЄМОДІЇ»

Мінцифра та партнери запустили сервіс електронних конкурсів на платформі ВзаємоДія. Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів та в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію. Відтепер всі етапи — від оголошення конкурсу до визначення переможців — відбуватимуться онлайн. Наступний етап — зробити підписання договору організатора з переможцем теж безпаперовим.

11:54 27.09.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

16:07 23.09.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що 24.09.2021 з 08:00 до 16:00 буде відсутня електроенергія в смт. Краснопілля по вул. Вокзальна, вул. Слобожанська в зв’язку з плановими ремонтними роботами. Відновлення електропостачання відбудеться без попередження.

11:54 23.09.2021