У КРАСНОПІЛЛІ ДІЄ ЦЕНТР ВАКЦИНАЦІЇ

У Краснопіллі на першому поверсі Палацу культури (кабінет №42), що знаходиться за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, діє центр вакцинації.

10:04 03.11.2021

До відома депутатів. Відбудеться засідання п’ятнадцятої сесії селищної ради

09 листопада 2021 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії селищної ради з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

09:42 03.11.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Шановні мешканці та гості громади, звертаємо Вашу увагу, що для запобігання можливим терористичним актам та актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту, про накладення сторонніх предметів на колію, знаходження на коліях сторонніх осіб тощо, просимо терміново повідомляти за номером 101 або 102.

09:27 02.11.2021

COVID-СЕРТИФІКАТ У ДІЇ ОТРИМАТИ ЩЕ ПРОСТІШЕ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ

Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у Дії. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема, і Дія.Підпис, для якого було треба було підтвердження особи за допомогою Photo ID. Тепер достатньо буде згоди користувача. Створення сертифікату без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його

16:27 01.11.2021

НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022-2030 РОКИ

Програма розроблена з метою реалізації невідкладних та перспективних заходів щодо збору, видалення, знешкодження, утилізації твердих побутових відходів на основі сучасного вітчизняного та світового досвіду, правової, нормативної, техніко-економічної системи поводження з відходами, економічних, інформаційно-освітніх заходів.

19:55 29.10.2021

ДЕПУТАТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОСЯТЬ ВЕРХОВНУ РАДУ НЕ ЗАКРИВАТИ СІЛЬСЬКІ ВІДДІЛЕННЯ «УКРПОШТИ»

Відповідне звернення до Верховної Ради України та народних депутатів Васильєва І.С., Задорожнього М.М., Молотка І.Ф. щодо скорочення поштових відділень та запровадження пересувних відділень поштового зв'язку прийнято на черговій 14 сесії Краснопільської селищної ради.

19:50 29.10.2021

29 жовтня 2021 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 14 сесія Краснопільської селищної ради

У ході засідання було прийнято 54 рішень порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

19:36 29.10.2021

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПУБЛІКУЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПЕРЕЛІКУ МЕДИЧНИХ ПРОТИПОКАЗАНЬ ТА ЗАСТЕРЕЖЕНЬ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

Протипоказання до вакцинації може встановлювати сімейний або лікуючий лікар та надати відповідний висновок про тимчасове чи постійне протипоказання. За потреби лікар може направити пацієнта до профільного спеціаліста, за висновком якого остаточно приймає рішення, чи здійснювати вакцинацію відразу чи відтермінувати її до певного часу.

14:01 29.10.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ЦНАП ІНФОРМУЄ

Міністерством цифрової трансформації України створена та вже функціонує Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг - Платформа Центрів Дія. Платформа Центрів Дія доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг, та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

16:08 28.10.2021

ВІД ЗАВТРА, 29 ЖОВТНЯ, ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ – З 1 ПО 11 КЛАС ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

28 жовтня 2021 року  у режимі відеоконференції  відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації, в якій також прийняв участь Краснопільський  селищний голова Юрій ЯРЕМЧУК.

15:05 28.10.2021