УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що у зв’язку з плановими ремонтними роботами на ПЛ 10 кВ 29.10.2021 та  30.10.2021 з 08:00 до 19:00 буде відсутня електроенергія:

15:03 26.10.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що в зв’язку з плановими ремонтними роботами на ПЛ 10 кВ 28.10.2021 з 08:00 до 19:00 буде відсутня електроенергія:

13:12 26.10.2021

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРЕЙШЛА ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ КАРАНТИНУ

Нагадуємо, що 20 жовтня  Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила посилити карантин у Сумській області. Так, з 23 жовтня Сумська область увійшла до «червоної»  зони карантину.

19:36 25.10.2021

НА СУМЩИНІ ПРОВОДЯТЬСЯ ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

На території області 43 мобільні групи здійснювали перевірки дотримання карантинних обмежень. До їх складу увійшли поліцейські, санітарні лікарі, працівники Держпродспоживслужби, муніципальної охорони, представники Укртрансбезпеки та органів місцевого самоврядування. Вони перевірили 841 об’єкт на території Сумщини

11:35 23.10.2021

Краснопільська громада відібрана до проекту «Східноукраїнський  Хаб  партисипації»

Краснопільська громада відібрана до проекту «Східноукраїнський Хаб партисипації»

Краснопільська селищна рада одна з п’яти громад, яка була відібрана до проекту «Східноукраїнський  Хаб  партисипації» для повного супроводу впровадження бюджету участі в громаді.

16:07 22.10.2021

COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ?

Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом, що підтверджує факт вакцинації від COVID-19  у додатку “Дія”. Користувачі можуть отримати і міжнародний, і внутрішній COVID-сертифікати.

14:18 22.10.2021