Ініціатива знайшла жвавий відгук

Триває конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості. Ініціатива під умовною назвою «Нам не все одно, де працюємо» набула широкого розголосу й підтримки.

08:21 20.06.2019

ДЕНЬ СЕЛА САМОТОЇВКИ

Величне свято Трійці для жителів Самотоївки було ознаменовано ще однією подією, яку ми вже звикли називати Днем села. В цей яскравий день жителі та гості села мали змогу взяти участь у різноманітних культурно-масових заходах.

11:01 19.06.2019

ДЕНЬ СЕЛА В ОСОІВЦІ - СВЯТО ЄДНОСТІ Й КРАСИ

У кожної людини є свій куточок рідної землі, згадуючи який, вона стає окриленою і щасливою. Історія села Осоївка починається з 1654 року. І в цьому році йому виповнилося 365 років.

10:54 19.06.2019

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗУСТРІЧАЄ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Сьогодні в селищі Краснопілля відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню, організовані Краснопільською селищною радою. На площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку зібралися любителі спорту та спортсмени різних вікових категорій. Приємно відзначити, що цього річ учасників змагань побільшало.

16:10 18.06.2019

Проведено засідання робочої  групи по вивченню питання цілодобового водопостачання в смт Краснопілля

Проведено засідання робочої групи по вивченню питання цілодобового водопостачання в смт Краснопілля

14.06.2019 року відповідно до розпорядження селищного голови від 12.06.2019 №93-ОД «Про створення робочої групи по вивчення питання цілодобового водопостачання» в приміщенні селищної ради було проведено перше засідання робочої групи за участі селищного голови Юрія Яремчука, працівників селищної ради та депутатів.

20:59 17.06.2019

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПРИВІТАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Традиційно у третю неділю червня своє професійне свято відзначають працівники медичної галузі. Бути лікарем – більше, ніж фах, це - високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти.

15:35 14.06.2019

ВІДБУЛАСЯ ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

14 червня 2019 року під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулися спільне засідання постійних комісій та позачергова 32 сесія 7 скликання. В роботі пленарного засідання також взяли участь начальники, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ Краснопільської селищної ради.

11:50 14.06.2019

Шановні жителі громади!

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) у травні 2019 року Головним управлінням статистики у Сумській області розпочато перевірку стану адресного господарства смт Краснопілля та смт Угроїди Краснопільського району на наявність покажчиків з назвами вулиць та нумерації будинків.

16:55 13.06.2019