Дата: від до Скинути

У рамках державної програми "Доступна медицина" Краснопільський КНП ЦПМСД отримав новий автомобіль Renault Duster для Угроїдської амбулаторії

В цілому по Сумській області 13 сільських амбулаторій, які наразі будуються в області, за державні кошти отримали 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

16:57 05.06.2019

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Живе спілкування із жителями населених пунктів селищної ради дозволяє тримати руку на пульсі життєдіяльності об’єднаної громади, допомагати у вирішенні її проблем. З цією метою Краснопільський селищний голова постійно здійснює робочі поїздки у старостинські округи, проводить прийом громадян.

14:02 05.06.2019

ЗАПРОШУЄМО НА ТОЛОКУ

7 червня 2019 року, о 9-00 в урочищі Грузне відбудеться толока. Краснопільська селищна рада запрошує усіх бажаючих жителів селища, які полюбляють порибалити, відпочити на водоймі, долучитись до акції та зробити улюблену зону відпочинку ще привабливішою і красивішою. З собою мати знаряддя праці.

09:31 04.06.2019

1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі діти! Щиро вітаю вас та ваші родини із добрим та радісним святом - Днем захисту дітей! Ви, Діти – наш найдорожчий скарб. Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі прагнемо, щоб ви росли здоровими та радісними, а ще свято віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях аби прославляти свої родини і рідний край!

12:35 01.06.2019

Бібліотека і соціальні мережі

«Соціальна мережа – це спільнота людей в Інтернеті зі схожими інтересами, які обмінюються повідомленнями, діляться інформацією та займаються спільною діяльністю. Зв'язок здійснюється за допомогою внутрішньої пошти або миттєвого обміну повідомленнями».

14:52 31.05.2019