Переможці хореографічного фестивалю-конкурсу «Танцююча нація»

4 та 5 травня у Сумському державному університеті відбувся V Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Танцююча нація» за підтримки ГОЛОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ.

08:11 08.05.2019

Акція «Краснопільщина квітуча» триває

Сьогодні працівники селищної ради висадили на закладених минулого року клумбах по вул. Сумська в смт Краснопілля майже 600 одиниць петуній. До акції також доєднались інші установи і організації селища та старостинські округи громади, які висадили квіти біля своїх приміщень та на закріплених територіях.

22:04 07.05.2019

У Краснопільській ОТГ розпочався місячник благоустрою зупинок громадського транспорту та прилеглих територій

З метою створення сучасної, безпечної та комфортної інфраструктури на зупинках громадського транспорту відбудеться прибирання та приведення в належний санітарно-технічний стан всіх зупинок на території об’єднаної громади. Зокрема, будуть полагоджені місця для очікування транспорту, встановлено, де необхідно, інформаційно-вказівні знаки, урни для сміття, нанесено розмітку тощо.

21:15 06.05.2019

На нараді при селищному голові обговорено новий Закон України "Про житлово-комунальні послуги", який набув чинності з 1 травня 2019 року

- Маємо максимально провести зустрічі з мешканцями багатоквартирних будинків, надати роз’яснення щодо положень Закону про житлово-комунальні послуги, - зазначив Юрій Яремчук. За його словами, цей закон запускає ринок житлово-комунальних послуг, встановлює чіткі правила взаємовідносин між споживачами та надавачами послуг.

21:08 06.05.2019

Відбудеться публічна консультація «Молодь - рушійна сила суспільства»

Запрошуємо активну, ініціативну, небайдужу молодь селища до 35 років прийняти участь у публічних консультаціях «Молодь - рушійна сила суспільства» за участю представників громадської організації CENTREUA та представника молодіжної організації із Нідерландів.

14:24 06.05.2019

До уваги суб’єктів господарювання та жителів громади!

Згідно статті 10 та пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України законодавчо закріплено право органів місцевого самоврядування приймати рішення про встановлення місцевих податків і зборів. Рішення про встановлення місцевих податків і зборів є нормативно-правовим актом, копії яких надсилаються в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року та офіційно оприлюднюються органом місцевого самоврядування до 15 липня, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них (плановий період).

14:11 06.05.2019

На Краснопільщині стартувала Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл («Джура»)

У Краснопіллі 3 травня 2019 року розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У ній взяли участь 7 команд: «Вільні люди» (Осоївський НВК), «Самотой» (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Краснопільські козаки» (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Стимул» (Краснопільська гімназія), «Чайка» (Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Сіроманці» (Чернеччинський НВК), «Вільні люди» (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

18:44 03.05.2019