ПРО ОСНОВНІ ПРОЕКТИ НАД ЯКИМИ ПРАЦЮЄ КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ

Основними напрямками програми соціально-економічного розвитку є розбудова освітньої-культурної, медичної сфер, житлово-комунального господарства, заходи з благоустрою та енергозбереження, реконструкція вуличного освітлення, облаштування скверів та місць відпочинку. Окремими пріоритетними розділами визначено заходи із інвестиційної та грантової діяльності.

21:31 10.04.2019

ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ – ВАЖЛИВА СУСПІЛЬНА СПРАВА

9 квітня 2019 року, в рамках акції «Краснопільщина квітуча», працівниками селищної ради було висаджено 450 кущів троянд біля Меморіалу загиблих воїнів, на центральних клумбах селища, де також було здійснено благоустрій прилеглої території.

22:43 09.04.2019

«ПРАЦЮЄМО СПІЛЬНО ЗАРАДИ ЗМІН»

Шановні жителі громади, хочемо ознайомити вас з результатами роботи та проаналізувати деякі аспекти економічного, соціального, культурного, спортивного розвитку Краснопільської ОТГ за І квартал 2019 року.

21:56 08.04.2019

«Весняний калейдоскоп»

5 квітня 2019 року у Великому залі Комунального Закладу «Краснопільський Палац Культури» відбувся розважальний концерт «Весняний калейдоскоп».

11:42 08.04.2019

«Поліські візерунки»

6 квітня в м. Шостка відбувся Х обласний конкурс народної хореографії «Поліські візерунки». У ньому взяли участь зразковий аматорський ансамбль танцю "Березіль" Чернеччинського с/к (кер. Тетяна Завражна) та аматорський хореографічний колектив "Flashmotion" Чернеччинськогос/к (кер. В. Овадчук).

10:25 08.04.2019

У РОЗПАЛІ ВЕСНЯНА ТОЛОКА

З приходом весни та тепла виникає необхідність зробити нашу громаду чистою та охайною, що потребує нашого з вами об’єднання зусиль. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

14:34 07.04.2019

Перший візит регіонального сервісного центру МВС у Сумській області до Краснопільського ЦНАП відбувся сьогодні, 4 квітня 2019 року

Нагадуємо про послуги, що надає РСЦ МВС: - Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів; - Заміна посвідчення водія; - Видача міжнародного посвідчення водія; - Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. Для отримання даних послуг обов’язково потрібен попередній запис! Звертайтесь безпосередньо до ЦНАП або за телефонами 7-11-90, 7-13-06!

16:59 04.04.2019

СФОРМОВАНО ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПЛАНУ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

4.04.2019 року, в рамках реалізації Європейської ініціативи - Проекту «Мери за економічне зростання» (M4EG) за участі експерта з економічного розвитку територій Дмитра Лукіна відбулась друга зустріч з підприємцями та аграріями громади.

16:44 04.04.2019

«ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ШАХРАЙСТВА»

У зв’язку з зростанням кількості випадків шахрайства, які вчиняються відносно пенсіонерів і одиноких громадян похилого віку за місцем їх проживання (під приводом обміну грошей, з продажу ліків, представників Пенсійного фонду тощо).

14:06 03.04.2019