ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Щороку 26 квітня Україна перегортає сумну і трагічну сторінку своєї історії та вшановує героїв, які врятували не тільки країну, а й увесь світ від страшних наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Ця дата чорною пеленою накрила майже всю Україну, безжально розділивши час на до і після.

13:09 26.04.2019

«Мери за економічне зростання»

25.04.2019 року в м.Києві представник Краснопільської громади Віталій Расторгуєв взяв участь у семінарі для учасників Ініціативи «Мери за економічне зростання» (M4EG ) по написанню Планів місцевого економічного розвитку.

13:03 26.04.2019

Проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Краснопільська селищна рада повідомляє, що з метою виконання рішення 28 сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 15.03.2019 року «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради» 24.04.2019 р. проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

10:26 26.04.2019

Зміни у графіку роботи ЦНАП

Відповідно до ст.73 Кодексу законів про працю України року графік роботи ЦНАП на свята змінено: 27 квітня – 01 травня : вихідні дні З 2 травня і далі - за звичним графіком

10:24 26.04.2019

Громада вітає свою гордість!

25 квітня 2019 року в Краснопільському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій Краснопільського селищного голови та відзначення  переможців районних та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України,  переможців природничих, народознавчих, мистецьких та спортивних змагань «Золотий олімп Краснопільщини - 2019».

21:47 25.04.2019

ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ ТОЛОКА В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

З ініціативи керівництва Краснопільської селищної ради та з метою забезпечення чистоти та порядку до Великодніх свят на території громади проведено «чистий четвер», де силами трудових колективів підприємств, установ та організацій приводилися в належний санітарний стан закріплені території, кладовища, центральні вулиці, зони відпочинку тощо.

16:16 25.04.2019

«Зоряний олімп Краснопільщини 2019»

25 квітня 2019 року о 13.00 в КЗ «Краснопільський палац культури» відбудеться Свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників «Зоряний олімп Краснопільщини 2019».

14:24 24.04.2019

Відбулася нарада з в.о. старост старостинських округів Краснопільської селищної ради з питань життєдіяльності підвідомчих територій, яку провів селищний голова Юрій Яремчук

Темою для обговорення стали питання виконання заходів передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Краснопільської ОТГ на 2019 рік, вивчення та вирішення поточних проблем, обговорення планів на майбутнє.

16:00 23.04.2019

Відбудеться тренінг «Молодь - рушійна сила суспільства»

Запрошуємо активну, ініціативну, небайдужу молодь селища до 35 років прийняти участь у тренінгу «Молодь - рушійна сила суспільства» за участю представників громадської організації CENTREVA та представника молодіжної організації із Нідерландів. Тренінг відбудеться 7 травня о 14:30 у читальному залі комунального закладу  «Краснопільський палац культури».

11:50 23.04.2019

ПРО ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ  ТА ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

ПРО ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

Серед пріоритетних напрямів роботи Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  є забезпечення державними соціальними гарантіями застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та членів їх сімей: здійснення виплат за листками непрацездатності, допомога по вагітності та пологах, допомога на поховання.

11:36 23.04.2019