ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

17 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться двадцять дев’ята сесія селищної ради сьомого скликання.

21:58 25.03.2019

ЮНІ ВИХОВАНЦІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДЮСШ ОТРИМАЛИ НОВУ СПОРТИВНУ ФОРМУ

В рамках проведення заходів з покращення спортивної інфраструктури громади, покращення матеріальної бази Краснопільської дитячо-юнацької школи селищний голова Юрій Яремчук та директор спортшколи Володимир Мигаль виконали приємну місію - від імені депутатського корпусу передали комплекти спортивної форми юним вихованцям ДЮСШ.

20:41 22.03.2019

Працівники відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної  ради, що надають послуги соціального характеру мешканцям  старостинських округів отримали комп’ютерну  техніку,  яка надійшла від Міністерства соціальної політики України

Працівники відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної ради, що надають послуги соціального характеру мешканцям старостинських округів отримали комп’ютерну техніку, яка надійшла від Міністерства соціальної політики України

Працівники відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної  ради, що надають послуги соціального характеру мешканцям  Самотоївського, Чернеччинського, Хмелівського, Осоївського,  Угроїдського старостинських округів отримали комп’ютерну  техніку,  яка надійшла від Міністерства соціальної політики України в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Світового банку.

13:58 21.03.2019

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІСТІ ТА РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що згідно Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 28.02.2018року №73 та керуючись Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та розрахунку розміру орендної плати.

13:43 21.03.2019

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНУ ПРИВАТИЗАЦІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», відповідно до Положення про орган приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради затвердженого рішенням 12 сесії 7 скликання від 28.02.2018 № 74 з метою реалізації права громадян на приватизацію житла, орган приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради провів засідання.

13:37 21.03.2019

ОНОВЛЮЄТЬСЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Юрій Яремчук провів робочу нараду з начальником відділу освіти Краснопільської селищної ради Ларисою Дерв’янченко з питань проведення закупівель для облаштування нового освітнього простору для учнів 1 класів 2019-2020 навчального року, придбання кабінетів природничо-математичних дисциплін, облаштування медіатек у закладах загальної середньої освіти та оновлення матеріально-технічної бази.

13:31 21.03.2019

ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПОКРАЩЕННЯ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Юрій Яремчук провів робочу нараду з питань ремонту та утримання доріг в громаді за участю начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради Інни Лісун та начальника філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» Юрія Ляшка.

17:24 19.03.2019

БЛАГОУСТРІЙ - СПРАВА СПІЛЬНА. НАВЕДЕННЯ НАЛЕЖНОГО ПОРЯДКУ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ГРОМАДИ МАЄ СТАТИ СВІДОМИМ ПЕРЕКОНАННЯМ КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

На цьому Юрій Яремчук наголосив під час розширеної апаратної наради за участі працівників виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, в.о. старост, працівники закладів соціально-культурної сфери та комунальних установ.

13:45 19.03.2019

ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ?

До президентських виборів залишилося 12 днів. На сьогоднішній день в Україні нараховується приблизно 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. З них майже 60% не знають, як голосувати в їхньому нинішньому місці проживання.

11:57 19.03.2019

«Первоцвіти»

16-17 березня у м. Суми пройшов ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Первоцвіти», в якому прийняли активну участь учні музичного та хореографічного відділів Краснопільської дитячої музичної школи, зайнявши призові місця в різних номінаціях.

09:51 19.03.2019