«Зірковий шанс»

20 квітня 2019 року соліст комунального закладу «Краснопільський палац культури» (керівник Лариса Давиденко) Олег Бирченко прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» в якому здобув I місце і був відзначений дипломом та отримав запрошення прийняти участь в міжнародному фестивалі-конкурсі «Золоте руно 2019».

13:52 22.04.2019

19 квітня 2019 року радісну подію відзначив Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Краснопільської селищної ради. Рівно 50 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство.

20:29 19.04.2019

17 квітня 2019 року під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася чергова двадцять дев’ята сесія Краснопільської селищної ради

Участь в засіданні сесії взяли голова Сумської обласної ради Володимир Токар, перший заступник голови Сумсьської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Петров, редактор ТОВ «Краснопільська газета «Перемога» Олександр Моцний, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради.

20:44 17.04.2019

«Я пропоную свій досвід»

17 квітня 2019 року в КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» пройшов день творчої ініціативи «Я пропоную свій досвід», участь у якому взяли бібліотекарі 12-ти бібліотек.

16:44 17.04.2019

До уваги суб’єктів господарювання та жителів громади!

З метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території смт Краснопілля, покращення благоустрою селища та дотримання вимог «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 883, виконавчий комітет Краснопільської селищної ради рішенням від 10.04.2019 № 41 «Про впорядкування місць торгівлі на території селища» вирішив:

16:27 17.04.2019

«Виставкова діяльність. Особливості створення експозицій»

17 квітня 2019 року в читальному залі комунального закладу «Краснопільський Палац культури» для клубних працівників було проведено семінарське заняття на тему «Виставкова діяльність. Особливості створення експозицій».

16:24 17.04.2019

Краснопільська селищна рада продовжує працювати над благоустроєм території населених пунктів Краснопільської ОТГ

Минулого тижня було впорядковано ділянки лісосмуг вздовж автодоріг, висаджено зелені насадження біля Краснопільської гімназії та на території старостинських округів. В с. Самотоївка встановлено три майданчики для роздільного забору ТПВ, проведено роботи по облаштуванню території меморіального комплексу «Слави», зокрема, видалено аварійні зелені насадження, посіяно траву.

19:50 15.04.2019

А ТИ ПЕРЕВІРИВ СЕБЕ У РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ?

Реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», запроваджену Міністерством юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією, фахівці юстиції роз’яснюють громадянам їх виборчі права та виборчі процедури, а також інформують про основні кроки виборців.

13:27 12.04.2019

Акція «Серце до серця» - «дитяче серденько живи!»

Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.

08:20 11.04.2019