Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва

З 13 по 19 травня 2019 року у м. Київ громадською організацією «Монтесорі центр конкурси» під патронатом видатного художника-графіка, педагога,  ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Володимировича Чебикіна проводився V Всеукраїнський відкритий конкурс – виставка «Мистецтво».

10:47 22.05.2019

УЧАСТЬ УЧНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «ПРОБА ПЕРА»

Цього року в обласному етапі обласного творчого конкурсу «Проба пера» взяли участь 232 учні, до участі в конкурсі «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» було подано 86 робіт за номінаціями: «Есе» та «Графіті».

08:16 22.05.2019

Шановні мешканці громади!

Краснопільська селищна рада доводить до Вашого відома, що працівниками Краснопільського районного лабораторного відділення ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» проводиться дезінфекція громадських шахтних колодязів на території Краснопільської селищної ради.

16:42 20.05.2019

«Жива вода-2019»

17−19 травня відбувся міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» (м. Харків, Дергачівський р-н).

14:12 20.05.2019

ВИХОВАНЦІ ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ  ДЮСШ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДОБУВАТИ НАГОРОДИ

ВИХОВАНЦІ ВІДДІЛЕННЯ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДЮСШ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДОБУВАТИ НАГОРОДИ

Відбувся перший відкритий дитячий турнір Липоводолинщини з вільної боротьби «Кубок героїв АТО». На змагання приїхали дівчата та хлопці 2008-2013 років народження з Сумщини, Чернігівщини та Хмельниччини. Краснопільщину представили вихованці відділення вільної боротьби Краснопільської  ДЮСШ, здобувши при цьому нагороди.

14:08 20.05.2019

Сумське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області  інформує

Сумське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

14:05 20.05.2019

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ВИБОРОЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ В ЗМАГАННЯХ З МIНI-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ОТГ СУМЩИНИ

18 травня 2019 року, за сприянням ГО «Сумська територіальна організація ВФСТ «Колос» Краснопільська об`єднана територіальна громада приймала в себе обласні змагання з міні-футболу в рамках культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини - 2019». Участь в турнірі приймали 9 збірних команд ОТГ Сумської області.

19:27 18.05.2019