У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ БЕЗРОБІТНИМ ДОПОМАГАЄ КАР’ЄРНИЙ РАДНИК

Щоб покращити сервісне обслуговування клієнтів і забезпечити працевлаштування громадян, необхідно поєднувати їхні інтереси, реальні знання та навички з вимогами сучасного ринку праці. З цією метою у службі заийнятості введено новиий, індивідуальний підхід для кожного шукача роботи – інститут кар’єрного радника.

19:52 29.05.2019

28 травня на території Краснопільської ОТГ розпочалися традиційні у Європі Дні сталої енергії

Стартував комплекс заходів з акції «На роботу на велосипеді», де працівники Краснопільської селищної ради приїхали на роботу на велосипедах, після чого в Краснопільському палаці культури селищним головою Юрієм Яремчуком було офіційно відкрито «Дні сталої енергії на території Краснопільської ОТГ».

11:57 29.05.2019

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Керівник громади Юрій Яремчук провів апаратну нараду, в якій взяли участь начальники, посадові особи структурних підрозділів, керівники комунальних установ Краснопільської селищної ради та в.о. старост старостинських округів громади.

17:07 28.05.2019

На території Краснопільської ОТГ відбудуться Дні сталої енергії

Вже стало доброю і, водночас, слушною та необхідною традицією щорічно проводити в Україні Європейський тиждень сталої енергії. Цей комплекс масових заходів покликаний привертати увагу широкої громадськості до проблем ефективного використання енергоресурсів, необхідності йти у ногу з часом в контексті застосування новітніх технологій та відновних джерел енергії, дбайливого ставлення до довкілля і клімату та збереження природних багатств для наступних поколінь.

21:09 26.05.2019

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ІНСТРУКЦІЇ З ДІЛОВОДСТВА

З метою введення в дію в Краснопільській селищній раді нової Інструкції з діловодства та встановлення загальних вимог до документування управлінської інформації в об’єднаній громаді 24 травня під керівництвом секретаря селищної ради Ірини Юхти відбулися навчання працівників ради.

13:40 24.05.2019

Участь в  семінарі «Енергоефективні рішення для громад. Альтернативне теплопостачання в АПК»

Участь в семінарі «Енергоефективні рішення для громад. Альтернативне теплопостачання в АПК»

Днями у м. Суми головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Олександр Щербак взяв участь в  семінарі "Енергоефективні рішення для громад. Альтернативне теплопостачання в АПК». Семінар проходив у офісі ТОВ  «Керамейя» за сприянням Сумського центру розвитку місцевого самоврядування, спільно з ТОВ "Керамейя" та ТОВ "Техно-Біо-Енерго-Сервіс".

13:31 23.05.2019