ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

12 грудня 2017 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться сьома сесія селищної ради сьомого скликання

14:11 27.11.2017

ВІДБУЛАСЯ ШОСТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Під головуванням селищного голови Юрія Яремчука 21 листопада 2017 року відбулася шоста сесія Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади. У ході засідання було прийнято 27 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

21:51 21.11.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗРОБИМО КРАСНОПІЛЬСЬКУ ОТГ СПРОМОЖНОЮ"

Краснопільський селищний голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук провів робочу нараду з депутатами селищної ради, які представляють селище Краснопілля з питань визначення основних завдань та напрямів діяльності ОТГ у 2018 році.

14:36 18.11.2017

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО ОСОЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів та подальшого формування бюджету, програми соціально-економічного розвитку Краснопільської ОТГ на 2018 рік керівник громади Юрій Яремчук відвідав Осоївський старостинський округ.

14:21 18.11.2017

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

При Краснопільському селищному голові об'єднаної територіальної громади Юрію Яремчуку відбулася нарада з завідуючими дошкільних навчальних закладів та директорами навчально-виховних комплексів селищної ради.

10:15 16.11.2017

КЕРІВНИК КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЮРІЙ ЯРЕМЧУК БРАВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД ТА ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ, ЩО ПРОХОДИЛО В М. КИЇВ

З-поміж організаційних питань щодо діяльності Асоціації, важливим пунктом проведення засідання була презентація партнерських проектів, а саме: франчайзинг - можливість для економічного розвитку громад; енергоефективність, водовідведення та водопостачання - можливості для залучення інвестицій; розвиток лідерського потенціалу. Крім того, обговорювались питання впровадження медичної реформи в об'єднаних громадах та ефективної системи управління закладами охорони здоров'я в ОТГ.

16:22 14.11.2017

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури і мистецтв Краснопільщини! Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славився наш Краснопільський край, земля працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово.

08:19 09.11.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОГРАМИ "ЗАПУСК РЕГІОНІВ"

В рамках програми "Запуск регіонів" ініційованою Українським Інститутом Міжнародної Політики в залі засідань Краснопільської ОТГ відбувся семінар-нарада з питань надання консультацій, експертної підтримки щодо запланованих та розроблених проектів розвитку об'єднаних громад. Участь у засіданні взяли Краснопільський селищний голова об'єднаної територіальної громади Юрій Яремчук, керівники структурних підрозділів та депутати селищної ради, громадськість.

14:03 08.11.2017

РОЗРОБЛЕНО СТАТУТ ДЛЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Законами України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та «Про та місцеве самоврядування в Україні" передбачено створення статутів для об’єднаних територіальних громад.

17:14 07.11.2017

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "ВІДКРИТТЯ НОВОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ - ВАЖЛИВИЙ ПОКАЗНИК ЗМІН НА КРАЩЕ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ"

Нині Краснопільською об'єднаною територіальною громадою реалізується безліч проектів, серед яких чільне місце займає проект по створенню нового центру надання адміністративних послуг, який би зміг забезпечити належні умови для ефективного надання адміністративних послуг, відповідної якості обслуговування жителів об'єднаної громади, надання інформаційно-консультативних послуг тощо.

17:09 07.11.2017