МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я!

28 лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради зібралася активна учнівська молодь освітніх закладів. Для чого?  Щоб показати, що наша молодь завжди у тренді здорового способу життя! Команди презентувати свої заклади на відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!».

09:28 01.03.2018

ПРАВОВА РОБОТА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ –  ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

ПРАВОВА РОБОТА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

«Надання правової допомоги населенню в умовах децентралізації» - така тема для обговорення була обрана фахівцями юстиції для проведення засідання школи старост, ініційованого офісом реформ у Сумському регіональному відділенні асоціації міст України.

09:20 01.03.2018

ЛАНЦЮГ ДОБРИХ СПРАВ ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Безвідповідальність батьків щодо виховання та матеріального забезпечення своїх дітей – проблема, що не втрачає актуальності та потребує безкомпромісних кроків до негайного вирішення. Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментам вже активно працюють в області.

08:20 01.03.2018

УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина та сильні пориви вітру.

08:47 28.02.2018

РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів, в.о. старост старостинських округів об'єднаної громади на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

16:54 27.02.2018

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології   27 лютого – 01 березня по м. Суми та області очікуються ускладнення погодних умов:

16:13 26.02.2018

НЕПЛАТНИКИ АЛІМЕНТІВ МАЮТЬ ДВІЧІ ПОДУМАТИ, ПЕРШ НІЖ НЕ ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

Діти не повинні страждати через те, що їхні батьки не хочуть виконувати своїх батьківських обов’язків. Спеціалісти органів юстиції Сумщини попереджають кожного неплатника аліментів: Закон – один для всіх!

16:06 26.02.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

21 лютого 2018 року, на черговому засіданні виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 7 питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

15:24 22.02.2018

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЯКІСНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів нараду з в.о. старост старостинських округів об'єднаної громади, за участі начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради Інни Лісун, директора ТОВ "Теплоенерго" Миколи Супруна та начальника Краснопільської ЖЕД Григорія Маслюка з питань забезпечення населення якісною питаною водою та розробки відповідної Програми.

15:22 22.02.2018