ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

25-26 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. В олімпіаді взяло участь 32 учні закладів загальної середньої освіти Сумської області, від Краснопільської селищної ради брала участь учениця 9 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Платонова Дарина.

08:19 02.02.2018

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

31 січня 2018 року відбулася чергова одинадцята сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. В роботі пленарного засідання також взяли участь керівники відділів виконавчого апарату Краснопільської селищної ради, в.о. старости Угроїдського, Хмелівського, Чернеччинського, Осоївського старостинських округів, народний депутат України Олександр Сугоняко, голова районної ради Віталій Савоненко та редактор газети “Перемога” Олександр Моцний.

11:34 01.02.2018

ЯК ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ? ІНСТРУКЦІЯ ПОКРОКОВО

З січня 2018 року в Україні почала діяти медична реформа. Тепер кожному українцю треба обирати собі сімейного лікаря та педіатра, щоби підписати з ними декларації про медичне обслуговування. До громадської приймальні УГСПЛ у м. Суми почали звертатися громадяни за роз’ясненнями перших дій обслуговування у медичних закладах, адже лікарі вже складають списки майбутніх пацієнтів. Що робити під час проведення реформи первинної ланки медицини – на етапі до 1 липня 2018 року – далі у рекомендаціях правозахисників покроково.

14:36 29.01.2018

РЕАГУВАННЯ НА ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина, можливе налипання мокрого снігу, на дорогах можлива ожеледиця. За повідомленням Укргідрометеоцентру, найближчим часом температура коливатиметься від 5° морозу до плюсової.

14:24 29.01.2018

ЕКСКУРСІЯ У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ

24 січня 2018 року відбулася запланована оглядова екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України, єдиного законодавчого органу, для  групи учнів закладів загальної середньої освіти Сумської області, серед яких і учні закладів Краснопільської селищної ради.

14:09 29.01.2018

ГЕРОЇ КРУТ УЧАТЬ НАС ЖЕРТОВНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

29 січня річниця бою під Крутами - подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління за Україну.

13:52 29.01.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СЕРЕД БАНКІВ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ У 2018 РОЦІ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА ВКЛАДНИХ (ДЕПОЗИТНИХ) РАХУНКАХ

Краснопільською селищною радою оголошується конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках.

11:07 25.01.2018