ПРАЦЮЮЧИ НАД ВИКОНАННЯМ ЗАКОНУ ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

Здавалося б, зовсім недавно, на початку лютого 2018 року, органи юстиції презентували ефективні інструменти боротьби зі злісними неплатниками аліментів, які зловживали м’якими нормами законодавства і забували про своїх дітей. Новий закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» вступив у дію 6 лютого 2018 року.

08:24 03.03.2018

УВАГА!

Повідомляємо, що в березні 2018 року змінено графік прийому громадян у Центрі надання адміністративних послуг:

14:11 02.03.2018

ЗАСІДАННЯ ДВАНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Під керівництвом Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулося засідання дванадцятої сесії сьомого скликання, участь в якому взяли керівники відділів виконавчого апарату Краснопільської селищної ради, в.о. старост старостинських округів, голова районної ради Віталій Савоненко та редактор газети “Перемога” Олександр Моцний.

09:59 01.03.2018

ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДО РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

28 лютого на базі Краснопільської  гімназії відбувся семінар – практикум «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи» для працівників психологічних служб закладів освіти Краснопільської селищної ради. Учасники семінару під керівництвом Бесараб Віри, завідувача методичним кабінетом відділу освіти, обговорили основні напрямки та зміст діяльності спеціалістів психологічної служби з організації психологічного супроводу освітнього процесу в умовах реформування школи.

09:40 01.03.2018

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я!

28 лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради зібралася активна учнівська молодь освітніх закладів. Для чого?  Щоб показати, що наша молодь завжди у тренді здорового способу життя! Команди презентувати свої заклади на відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!».

09:28 01.03.2018

ПРАВОВА РОБОТА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ –  ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

ПРАВОВА РОБОТА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

«Надання правової допомоги населенню в умовах децентралізації» - така тема для обговорення була обрана фахівцями юстиції для проведення засідання школи старост, ініційованого офісом реформ у Сумському регіональному відділенні асоціації міст України.

09:20 01.03.2018

ЛАНЦЮГ ДОБРИХ СПРАВ ДЛЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

Безвідповідальність батьків щодо виховання та матеріального забезпечення своїх дітей – проблема, що не втрачає актуальності та потребує безкомпромісних кроків до негайного вирішення. Мобільні групи з ліквідації заборгованості по аліментам вже активно працюють в області.

08:20 01.03.2018

УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина та сильні пориви вітру.

08:47 28.02.2018