КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ЦНАП ОБЛАШТОВАНО ПЛАТІЖНИМ POS-ТЕРМІНАЛОМ ПРИВАТБАНКУ

Сервіс для нас - це відсутність проблем наших відвідувачів! Тому для зручності оплати адміністративного збору у Центрі надання адміністративних послуг облаштовано ресепшн платіжним POS-терміналом ПриватБанку.

11:43 20.02.2018

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦНАП!

Доводимо до вашого відома, що в приміщенні центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради щочетверга з 9.00 до 15.00 здійснюватиметься консультування та прийом документів з питань пенсійного забезпечення представником Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

09:27 20.02.2018

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумського державного університету відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

08:17 16.02.2018

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ВІДКРИТО!

Сьогодні, презентуючи роботу нового Центру адміністративних послуг місцева влада зробила вагомий крок назустріч громаді. Ми одержуємо паспорти, реєструємо місце проживання, нерухоме майно, отримуємо будівельні дозволи, тощо. Усі громадяни є споживачами адміністративних послуг, які повинні надаватись в комфортних та зручних умовах. Необхідність удосконалення системи надання адміністративних послуг на Краснопільщині назріла давно.

20:30 15.02.2018

КВЕСТ СЕРЕД УЧНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

14 лютого 2018 року серед учнів об'єднаної територіальної громади за участі представників програми U-LEAD з Європою проведено гру-квест з нагоди офіційного відкриття Краснопільського Центру надання адміністративних послуг.

18:37 14.02.2018

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПРАЦІВНИКАМИ КУЛЬТУРИ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів нараду з клубними та бібліотечними працівниками об'єднаної громади, на якій було обговорено діяльність закладів культури ОТГ та перспективи їх роботи у 2018 році.

18:38 13.02.2018

ОБГОВОРЕНО ЗАПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Керівник об'єднаної територіальної громади Юрій Яремчук провів робочу зустріч з головним лікарем Краснопільської центральної районної лікарні Євгеном Івахненком та головним лікарем КЗ «Краснопільський ЦПМСД» Валентиною Масалітіною та  в.о. старост старостинських округів ОТГ з питань впровадження медичної реформи на Краснопільщині і подальшої роботи галузі охорони здоров'я в об'єднаній громаді.

17:44 08.02.2018