УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

У зв’язку з суттєвим ускладненням погодних умов на території громади очікується складна метеорологічна ситуація - хуртовина та сильні пориви вітру.

08:47 28.02.2018

РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів, в.о. старост старостинських округів об'єднаної громади на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

16:54 27.02.2018

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології   27 лютого – 01 березня по м. Суми та області очікуються ускладнення погодних умов:

16:13 26.02.2018

НЕПЛАТНИКИ АЛІМЕНТІВ МАЮТЬ ДВІЧІ ПОДУМАТИ, ПЕРШ НІЖ НЕ ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

Діти не повинні страждати через те, що їхні батьки не хочуть виконувати своїх батьківських обов’язків. Спеціалісти органів юстиції Сумщини попереджають кожного неплатника аліментів: Закон – один для всіх!

16:06 26.02.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

21 лютого 2018 року, на черговому засіданні виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 7 питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

15:24 22.02.2018

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЯКІСНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів нараду з в.о. старост старостинських округів об'єднаної громади, за участі начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Краснопільської селищної ради Інни Лісун, директора ТОВ "Теплоенерго" Миколи Супруна та начальника Краснопільської ЖЕД Григорія Маслюка з питань забезпечення населення якісною питаною водою та розробки відповідної Програми.

15:22 22.02.2018

ПЕРСПЕКТИВНІ СПОРТСМЕНКИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ ОДА

Стипендія Сумської обласної державної адміністрації запроваджена з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти області, спрямована на стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, мистецтві та літературі. Це винагорода за розум, Божу іскру та наполегливість.

15:14 22.02.2018

Перший робочий день Великописарівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Краснопільському ЦНАПі

Перший робочий день Великописарівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Краснопільської селищної ради.

10:50 22.02.2018

ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ З ВЧИТЕЛЯМИ, ЯКІ НАВЧАТИМУТЬ ПЕРШОКЛАСНИКІВ У 2018-2019 Н.Р.

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі.

16:09 20.02.2018

ВІТАЄМО ТЕАТРАЛІВ!

17 лютого 2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості  «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» - «Маски Мельпомени».

16:05 20.02.2018