РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів виконавчого апарату на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

19:41 03.04.2018

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗМІНУ У ГРАФІКУ РОБОТИ

Відповідно до чинного законодавства про працю, з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Великодня, ЦНАП працюватиме за наступним графіком:

10:45 03.04.2018

ЗАКОН "#ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ" – РЕАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ КОНТРОЛЮ РІВНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БАТЬКІВ ПЕРЕД СВОЇМИ ДІТЬМИ

У першій трійці боржників-аліментників, які одними з перших в Україні почали відпрацьовувати призначені їм години суспільно-корисних робіт на Сумщині, є жінка. Мати двох дітей 10 і 11 років працює на благоустрої території у Вільненській сільраді (Великописарівський район), щоб нарешті сплатити борг за аліментами у сумі 13 тисяч гривень.

13:40 29.03.2018

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

27 березня на базі Сумського державного університету відбувся ювілейний Х обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фестиваль проводився з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним  проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків.

09:15 29.03.2018

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що згідно Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 28.02.2018року №73 та керуючись Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та розрахунку розміру орендної плати.

09:10 29.03.2018

ЗАБОРОНА НА ЛОВ РИБИ

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Сумської області у 2018 році

08:38 28.03.2018

МАТЕРІ ДЕСЯТЬОХ ДІТЕЙ ПОНОВИЛИ ДОКУМЕНТИ

Вразливі та соціально незахищені категорії населення потребують надзвичайної уваги державних органів. Про це постійно пам’ятають і працівники юстиції Сумщини, які завжди готові надати кваліфіковані юридичні послуги, щоб вирішити проблемні ситуації.

13:34 26.03.2018