ПОВЕРНЕННЯ ЧАСТИНИ НЕВИКОРИСТАНОЇ СУБСИДІЇ ДОМОГОСПОДАРСТВУ

Як і в минулому році, після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

13:23 13.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Краснопільська селищна рада має намір розроблення детального плану території центральної частини смт Угроїди. Територія обмежена вул. Першотравневою, частиною вул.Трофімова, пров. Аптечний, пров. Лікарняний, вул. Сонячна смт. Угроїди орієнтовною площею 12 га. Основне призначення території – розміщення амбулаторії на 3-4 робочих місця, житлова забудова із спортивним майданчиком, санітарна та промислова зони, зона відпочинку.

12:12 13.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

Краснопільською селищною радою в четвер,14-го червня 2018 року о 9:00 годині у залі засідань Краснопільської селищної ради вул. Мезенівська, 2 (другий поверх) буде проводитись громадське обговорення розробленої проектної документації «Розроблення плану зонування території смт Краснопілля Сумської області».

12:11 13.06.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

До відома депутатів 14 червня 2018 року о 9:30 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій. 14 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться позачергова шістнадцята сесія селищної ради сьомого скликання.

09:19 13.06.2018

КОМФОРТНО І БЕЗПЕЧНО ВВЕЧЕРІ ТА ВНОЧІ СТАЄ ТАМ, ДЕ Є ЯКІСНЕ ВУЛИЧНЕ ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ

Краснопільською селищною радою продовжуються розпочаті в минулому році роботи з встановлення світлодіодних світильників на центральних вулицях селища. На початку місяця встановлено 18 таких світильників по вул. Садова, Перемоги, Мезенівська. Екологічно чисті світлодіодні світильники планується встановити на всій протяжності вулиць Перемоги та Слави, для чого вже розроблена проектно-кошторисна документація та наразі ведеться робота з оформлення дозвільних документів.

08:19 13.06.2018

ЗАПРОШУЄМО РАЗОМ ВІДСВЯТКУВАТИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ!

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Національним олімпійським комітетом України.

11:57 12.06.2018

РОБОЧА ПОЇЗДКА КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ОСОІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

З метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів селищний голова Юрій Яремчук відвідав Осоївський старостинський округ.

08:21 12.06.2018

РОБОЧА ПОЇЗДКА КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

5 червня 2018 року відбулася робоча поїздка Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука до Самотоївського старостинського округу з метою вирішення проблемних питань жителів об’єднаної громади, вивчення потреб старостинських округів.

10:45 11.06.2018

ЗАВЕРШЕНО НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО РОБОТИ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

Закінчилася остання ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів освіти Краснопільської селищної ради та Краснопільської районної державної адміністрації, які вже наступного року навчатимуть першокласників за програмою Нової української школи.

22:54 08.06.2018

Відбулася конференція: «Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток»

3–6 червня за підтримки проекту GIZ "Реформа управління на Cході України II" у Києві відбулася конференція у форматі відкритого простору «Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток», яка зібрала разом понад 200 представників місцевих громад, ОТГ і ЦНАПів з усіх регіонів України, центральних органів виконавчої влади та проектів міжнародної технічної допомоги. Краснопільську ОТГ на заході представляла керівник центру надання адміністративних послуг Олеся Омельченко.

17:23 07.06.2018