Сумська область, Сумський район

новини

НОВА ШКОЛА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому

08:13 23.05.2018

КВІТУЧА КРАСА КРАСНОПІЛЬЩИНИ

Для покращення естетичного вигляду, в рамках акції "Краснопільщина квітуча" 18 травня працівниками Краснопільської селищної ради було висаджено майже 2000 саджанців різноманітних квітів.

11:01 22.05.2018

ВІДБУВСЯ ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ЦНАПу ДО УГРОЇДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Послугами мобільного підрозділу скористалося близько 30 жителів округу. Працівником відділу "Центр надання адміністративних послуг" були надані відповідні роз'яснення щодо роботи Центру, консультації з питань реєстрації та зняття з реєстрації жителів, паспортних послуг, реєстрації нерухомого майна тощо.

14:27 21.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ! ПРАЦЮВАТИМЕ МОБІЛЬНИЙ ОФІС ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

В понеділок, 21 травня, жителі Угроїдського старостинського округу можуть отримати послуги та звернутися за консультаціями до "мобільного підрозділу" відділу «Центр надання адміністративних послуг», який працюватиме на території округу.

18:25 19.05.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДОЄДНАЛАСЯ ДО ФЛЕШМОБУ В ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

17 травня, з нагоди Дня вишиванки працівники Краснопільської селищної ради та інших трудових колективів селища прийшли на роботу у вишиванках та на початку робочого дня зібралися на площі біля погруддя Тараса Шевченка, щоб вшанувати один з найбільш древніх українських атрибутів та споконвічну традицію.

10:55 17.05.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ

16 травня 2018 року відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії селищної ради 7 скликання, яке провів селищний голова Юрій Яремчук. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

22:08 16.05.2018

В РАМКАХ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ ДЕЛЕГАЦІЯ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ВІДВІДАЛА КРАСНОПІЛЬСЬКУ ОТГ

В рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компонент 2 «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН за підтримки Європейського союзу з навчальним візитом до Сумської області завітала делегація в складі 32 осіб з Донецької та Луганської областей на чолі з координатором проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області Тамарою Харченко. Зокрема, учасники візиту побували в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді, також вивчали досвід економічного розвитку та інноваційного енергозбереження в Недригайлові і Липовій Долині.

21:57 16.05.2018

ПРЕДСТАВНИКИ ФУНДАЦІЇ МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ПРИЇДУТЬ НА КРАСНОПІЛЬЩИНУ, ЩОБ ПОДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ РЕФОРМ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В рамках програми «Польська Допомога 2018», проекту «Нові об’єднані громади - як успішно управляти місцевим розвитком» та за підтримки Фундації Менеджерських ініціатив Краснопільську громаду з 3-х денним візитом відвідають польські експерти.

17:30 15.05.2018

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ"("ДЖУРА")

Ще з 2012 року в Україні була започаткована дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), метою якої є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва, що є особливо актуальним в умовах неоголошеної війни, яка ведеться на Сході країни. З 7 по 11 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» Путивльського районного центру позашкільної роботи проводився обласний етап цієї гри, на якому Краснопільську громаду гідно представляв рій (команда) Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., яка напередодні виборола перемогу в І етапі.

17:20 15.05.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВІДВІДАВ СПОРТИВНУ ЗАЛУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ, ДЕ НИНІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ

Так, в рамках проведення заходів з покращення спортивної інфраструктури громади здійснюється капітальний ремонт тренажерної зали і коридору Краснопільської ДЮСШ та паралельно ведеться робота по залученню коштів з різних джерел для придбання тренажерного обладнання.

19:34 14.05.2018