ПРАВОВИМИ ЗНАННЯМИ ЗМІЦНЮЄМО ГРОМАДИ

Юстиція Сумщини, без перебільшення, знайшла своє провідне місце у процесах реформуванні громад. Наразі управління юстиції виступило партнером і безпосереднім учасником освітньої програми «Регіональний менеджмент», яка покликана підвищити рівень знань, у тому числі й правових, в очільників та спеціалістів місцевого самоврядування.

08:34 12.04.2018

СТВОРИМО «МІСТЕЧКО ПРИГОД» РАЗОМ

Згідно Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки планується створення «Містечка Пригод» в смт. Краснопілля. Будівництво цього відпочинкового об’єкту планується в центральній частині селища в парку біля стадіону «Колос». В подальшому «Містечко пригод» стане головним місцем проведення дитячих, молодіжних та розважальних заходів, відпочинку та дозвілля населення.

16:35 10.04.2018

ПОДАРУЙ РАДІСТЬ НА ВЕЛИКДЕНЬ

На передодні світлого свята Великодня кожна родина починає готуватися до відзначення цього свята. У ці дні і в працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради особливо напружена пора, необхідно прибрати в оселях одиноких громадян та прибудинкових територіях, придбати продукти харчування та великодні паски.

14:56 10.04.2018

4 КВІТНЯ 2018 РОКУ, ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

У ході засідання було розглянуто 34 питань, серед них: - Про надання матеріальної допомоги; - Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії; - Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території  Краснопільської селищної ради та інші.

01:00 06.04.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЮРІЙ ЯРЕМЧУК З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАВ ХМЕЛІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

З метою вирішення проблемних питань жителів відповідного старостинського округу, вивчення його потреб та виконання програми соціально-економічного розвитку Краснопільської ОТГ у 2018 році керівник громади побував у селах Лозове, Веселе та Хмелівка.

00:17 05.04.2018

АКЦІЯ «Серце до серця» – «Почуй світ!»

Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.

16:39 04.04.2018

ВІДБУЛАСЬ ПЕРШІСТЬ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Минулих вихідних у Краснопіллі відбулась Першість Краснопільської ОТГ з фут залу,  у якій взяли участь команди «Явір-ветеран», «Оріон», «Колос»,  «Юність», «Люкс», «Енергетик», ФК «Лозова».

16:34 04.04.2018

ОЩАДБАНК ІНФОРМУЄ

Умови кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів (котли, вікна, матеріали для утеплення будинків, тощо) - Енергокредит «Ощадний дім».

16:30 04.04.2018