НА ВИХІДНИХ НА СУМЩИНІ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології, 9-10 лютого очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу та дощу налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви південно-східного вітру 15-20м/с, на дорогах ожеледиця

15:52 08.02.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

28 лютого 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання дванадцятої сесії селищної ради сьомого скликання.

16:29 07.02.2018

НЕБОСХИЛИ «СПІВОГРАЮ»

31 січня 2018 року відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», «художнє виконавство» - «Співограй».

09:09 07.02.2018

УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018

Із 30 січня по 2 лютого 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

14:42 06.02.2018

З 1 ЛЮТОГО ДЕРЖГЕОКАДАСТР РОЗПОЧИНАЄ ПЕРЕДАЧУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ДО ВЛАСНОСТІ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

З метою узгодження та початку процесу передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Краснопільської ОТГ при селищному голові Юрію Яремчуку відбулася нарада за участі начальника відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Віталія Лазоренка та в.о. старости Угроїдського, Хмелівського, Чернеччинського, Осоївського старостинських округів.

08:14 06.02.2018

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ПО ВІДБОРУ БАНКІВ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

У Краснопільській селищній раді 01 лютого 2018 року відбулось засідання конкурсної комісії по відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2018 році.

10:23 02.02.2018

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

30 січня 2018 року, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи  Краснопільської селищної ради, Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО було проведено методичний порадник «Особливості підготовки до ЗНО з математики в 2018 році».

08:27 02.02.2018

ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЇ

26-27 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій взяли участь 72 учні 8-11 класів, які у нелегких перегонах змагалися за звання найкращого знавця біології.

08:24 02.02.2018